Radionice

5-9. 10. 2016. Intenzivne cirkuske radionice i mini cirkus laboratorij na Cirkobalkani 4
22-28.8.2016. Radionica: Biomehanika za glumce i plesače po metodi Škole-studija MHAT
29.8. - 3.9. 2016. Intenzivna baletna radionica s Ivom Višak
11-16.7.2016. Baletna radionica s Ivom Višak
26.6.2016. Radionica suvremenog plesa s Ksenijom Krutovom
23-24.6.2016. Mixdoor: Radionica lutkarstva
28.5.2016. Radionica plesne integracije IMRC kolektiva
21.5.2016. Iskustvena anatomija kroz Body-Mind Centering (BMC®) pristup
7-8.5.2016. "Radiona" - ciklus radionica namijenjenih plesačima i ne-plesačima
30.4.2016. Radionica plesne integracije IMRC kolektiva
30.4.2016. Yoga Open Class
29.04.2016. Radionica argentinskog tanga / Svjetski dan plesa /
23.4.2016. Yoga Open Class
23-24.4.2016. Iskustvena anatomija kroz Body-Mind Centering (BMC®) pristup
16-17.4.2016. Radionica kontakt improvizacije
16-20.4.2016. Benjamin Bac - radionica u sklopu Intenzivnog programa strukturirane prakse
9-13.4.2016.

Radionica Joanne Leighton - u sklopu Intenzivnog programa strukturirane prakse

2-6.4.2016.

Radionica Michèle Swennen u sklopu Intenzivnog programa strukturirane prakse

12.3.2016. Kako napraviti strateški plan odnosa s javnostima / Ne-plesne radionice za plesne umjetnike
12.3.2016. Radionice Eddie Stockton-a: (All That) Jazz & House
12-13.3.2016. Radionica integralnog plesa, Rusi Yosifov
28.2. - 3.3. 2016. Radionica s Beniaminom Boarom u sklopu Intenzivnog programa strukturirane prakse
27.2.2016. Pokrenite publiku: Kvalitetan sadržaj i društvene mreže / Ne-plesne radionice za plesne umjetnike
27.2.2016. Radionica plesne integracije IMRC kolektiva
20-21.2.2016. Radionica kontakt improvizacije "Osluškivanje kao uvjet za let" + Contact Impro Jam
13.2.2016. Hip hop open class by Šimun Stankov
13-14.2.2016. Iskustvena anatomija kroz Body-Mind Centering (BMC®) pristup
6-7.2.2016. ROOM 100 radionica osnova kontorcionizma i akrobatike
25-29.1.2016. Glazbena radionica u sklopu EU projekta Mixdoor
23.1.2016. Open class plesne kinetike sa Svenom Coponyjem
16.1.2016. Odnosi s medijima / Ne-plesne radionice za plesne umjetnike
9-10.1.2016. Intensive -Baletna radionica s Andréom Mesquitom
4-10.1.2016. Radionica i audicija Staše Zurovca
6.12.2015. Open class Integralnog plesa pod vodstvom Rusia Yosifova i Kristijana Žapera
28.11.2015. Radionica plesne integracije IMRC kolektiva
28-29.11.2015. Intensive -Baletna radionica s Andréom Mesquitom
21.11.2015. Prezentacijske vještine u praksi: kako uspješno komunicirati vlastite projekte / Ne-plesne radionice za plesne umjetnike
15.11.2015. Open class Klupskih plesova s Tinom Duran
10-13.11.2015. Masterclass Roberta Clarka
7-8.11.2015. Satovi fizičkog kazališta - Tijelo i imaginacija pod vodstvom Žaka Valente
7-8.11.2015. Radionica afričkog plesa
24.10.2015. Radionica plesne integracije IMRC kolektiva
24-25. 10. 2015. Radionica kontakt improvizacije
24-25. 10. 2015. Satovi fizičkog kazališta - Tijelo i imaginacija pod vodstvom Žaka Valente
10-11.10.2015. Radionica Joe Alegada: jezik pokreta
10-11.10.2015. Fluid Balance: radionica akrobatike
26-27.9.2015. Radionica kontakt improvizacije
26-27.9.2015. Internalizacija i izvedba / plesna radionica koreografkinje Liz King / u sklopu 8. ZAGREBI! festivala
26-27.9.2015. Radionica Joe Alegada: jezik pokreta
26.9.2015. Radionica plesne integracije IMRC kolektiva
23.9.2015. Besplatna radionica butoh plesa
19-20.9.2015. Radionica Joe Alegada: jezik pokreta
5-6.9.2015. Open class by Elrock
5.9.2015. Klic gozda - Your Mother's Kiss - radionica Etche Dvornik
31.8. - 5.9. 2015. Pre-season baletna radionica - Iva Višak
05-07.06.2015 Početnička radionica 'Akrobacija/plesa na svili'
06-07.6.2015. Radionica kontakt improvizacije
09-10.5.2015. Radionica kontakt improvizacije
2.5.2015. Jato Utile: radni pokret
30.4.2015. Ricardo Freire: Open Class
29.4.2015. Svjetski dan plesa: Breakdance
29.4.2015. Svjetski dan plesa: Afrodance
29.4.2015. Svjetski dan plesa: Masterclass by Molly Lynch
29.4.2015. Svjetski dan plesa: Balet za umirovljenike
25.4.2015. Radionica plesne integracije IMRC kolektiva
23.4.2015. Europe Dance Way Project
11-2.4.2015. Radionica kontakt improvizacije
4.4.2015. Bring Your Colors Jam
29.3.2015. Radionica i audicija Molly Fletcher Lynch
28.3.2015. Radionica plesne integracije IMRC kolektiva
21.3.2015. Radionica iskustvene anatomije
7.3.2015. Radionica iskustvene anatomije
7-8.3.2015. Radionica kontakt improvizacije
28.2.2015. Radionica plesne integracije IMRC kolektiva
22.2.2015. Radionica kontakt improvizacije
1.2.2015. Hip hop open class by Anis
24-25.1.2015. Radionica kontakt improvizacije
6.12.2014. New Kids Rock the Block (Bring Your Colors Jam)
20-21.11.2014. Masterclass by Didier Théron
29-30.11.2014. Radionica s Julyenom Hamiltonom: 'Stvaranje plesova - poetsko bogatstvo'
09.11.2014. Radionica plesne integracije IMRC kolektiva
15.11.2014. Radionica „Nova dimenzija“ (Adel Said)
10-12.11.2014. Masterclass by Thierry Smits
09.11.2014. House Dance Weekend Workshop (Rusi Yosifov)
25.10.2014. Razvojni pokret u plesu i svakodnevnom životu
11-12.10.2014. Acrobatics & body balance
4.10.2014. Radionica plesne integracije IMRC kolektiva
2.10.2014. Radionica "Prison of Decision"
30. 9. & 1.10. 2014. Radionica 'Not a Self-Portrait' Faustina Linyekule
21.9.2014. Nedjeljna radionica za profesionalce - s Pavlom Heidlerom
14.9.2014. Nedjeljna radionica za profesionalce - s Pavlom Heidlerom
7.9.2014. Nedjeljna radionica za profesionalce - s Pavlom Heidlerom
27-28.9.2014. Razvojni pokret u plesu i svakodnevnom životu
2- 25.9.2014.
uto & čet
Jutarnji trening za profesionalce - s Pavlom Heidlerom
29.6.2014. Satovi fizičkog kazališta - Tijelo i imaginacija pod vodstvom Žaka Valente
28.6.2014. Satovi fizičkog kazališta - Tijelo i imaginacija pod vodstvom Žaka Valente
14.6.2014. Satovi fizičkog kazališta - Tijelo i imaginacija pod vodstvom Žaka Valente
28.5.2014. Bring Your Colors Jam
26.5.2014. Satovi fizičkog kazališta - Tijelo i imaginacija pod vodstvom Žaka Valente
24.5.2014. Satovi fizičkog kazališta - Tijelo i imaginacija pod vodstvom Žaka Valente
18.5.2014. Radionca akrobatike i uspostave ravnoteže
17.5.2014. Afro-dance radionica
14.5.2014. Satovi fizičkog kazališta - Tijelo i imaginacija pod vodstvom Žaka Valente
11.5.2014. Satovi fizičkog kazališta - Tijelo i imaginacija pod vodstvom Žaka Valente
3-4.5.2014. Nabildavanje
26-27.4.2014. Radionica plesne integracije IMRC kolektiva
27.4.2014. Satovi fizičkog kazališta - Tijelo i imaginacija pod vodstvom Žaka Valente
26.4.2014. Satovi fizičkog kazališta - Tijelo i imaginacija pod vodstvom Žaka Valente
15-16.4.2014. Radionica suvremenog plesa s modernim baletnim izričajem
15.4.2014. No Lights No Lycra workshop
13.4.2014. Satovi fizičkog kazališta - Tijelo i imaginacija pod vodstvom Žaka Valente
6.4.2014. Satovi fizičkog kazališta - Tijelo i imaginacija pod vodstvom Žaka Valente
5-6.4.2014. Razvojni pokret u plesu i svakodnevnom životu
1.4.2014. No Lights No Lycra workshop
30.3.2014. Satovi fizičkog kazališta - Tijelo i imaginacija pod vodstvom Žaka Valente
29-30.3.2014. Radionica plesne integracije IMRC kolektiva
23.3.2014. Satovi fizičkog kazališta - Tijelo i imaginacija pod vodstvom Žaka Valente
15.3.2014. Satovi fizičkog kazališta - Tijelo i imaginacija pod vodstvom Žaka Valente
9.3.2014. Satovi fizičkog kazališta - Tijelo i imaginacija pod vodstvom Žaka Valente
8-9.3.2014. Razvojni pokret u plesu i svakodnevnom životu
2.3.2014. Afro-dance radionica
2.3.2014. Satovi fizičkog kazališta - Tijelo i imaginacija pod vodstvom Žaka Valente
1.3.2014. Satovi fizičkog kazališta - Tijelo i imaginacija pod vodstvom Žaka Valente
1-2.3.2014. Vikend radionica Breakdancea
22-23.2.2014. Radionica plesne integracije IMRC kolektiva
23.2.2014. Satovi fizičkog kazališta - Tijelo i imaginacija pod vodstvom Žaka Valente
22.2.2014. Satovi fizičkog kazališta - Tijelo i imaginacija pod vodstvom Žaka Valente
17-21.2.2014. Body work-om do improvizacije - radionica Martine Nevistić / SPAZIO
16.2.2014. Satovi fizičkog kazališta - Tijelo i imaginacija pod vodstvom Žaka Valente
11-14.2.2014. The Forsythe Method / radionica Elizabeth Waterhouse / SPAZIO
9.2.2014. Satovi fizičkog kazališta - Tijelo i imaginacija pod vodstvom Žaka Valente
1-2.2.2014. Vikend radionica Breakdancea
1.2.2014. Afro-dance radionica
26.1.2014. Afro-dance radionica
26.1.2014. Satovi fizičkog kazališta - Tijelo i imaginacija pod vodstvom Žaka Valente
25.1.2014. Satovi fizičkog kazališta - Tijelo i imaginacija pod vodstvom Žaka Valente
15.1.2014. Satovi fizičkog kazališta - Tijelo i imaginacija pod vodstvom Žaka Valente
18-19.1.2014. Razvojni pokret u plesu i svakodnevnom životu
18.1.2014. Satovi fizičkog kazališta - Tijelo i imaginacija pod vodstvom Žaka Valente
12.1.2014. Satovi fizičkog kazališta - Tijelo i imaginacija pod vodstvom Žaka Valente
21.12.2013. Satovi fizičkog kazališta - Tijelo i imaginacija pod vodstvom Žaka Valente
22.12.2013. Satovi fizičkog kazališta - Tijelo i imaginacija pod vodstvom Žaka Valente
15.12.2013. Satovi fizičkog kazališta - Tijelo i imaginacija pod vodstvom Žaka Valente
7.12.2013. Satovi fizičkog kazališta - Tijelo i imaginacija pod vodstvom Žaka Valente
2-6.12.2013. Unlimited Access plesna radionica
23-24.11.2013. Acrobatics & Body Balance workshop
26-27.10.2013. Radionica plesne integracije IMRC kolektiva
26-27.10.2013. Afro-dance radionica
3-6.10.2013. Miloš Sofrenović i Luis Gallo Mudarra masterclass / Research training “The senses of the essence”
28-29.9.2013. Radionica plesne integracije IMRC kolektiva
9.6.2013. Radionica Aakasha Odedre
2.7.2013. Radionica Akram Khan Company
15-16.6.2013. IMRC – Integrirani kolektiv za istraživanje pokreta
12.6.2013. Postprodukcijski coaching - Antitijela / Petra Zanki
2.6.2013. Plesna radionica Julie Dossavi
9-12.5.2013. OPEN FLOOR An advanced 5 Rhythms Intensive – Mirrors level
18-19.5.2013. Gyrokinesis®
26.-27.4.2013. Radionca akrobatike i uspostave ravnoteže / Nikola Orešković
9.-10.3.2013. Radionica ''Artikulacija EMOCIJA" s Leonom Lučevom
5-8. 3. 2013. Light Design - i rasvjeta je umjetnost  - II. dio/ Radionica Michaela Manniona
2.-3.2.2013. Radionica ''Artikulacija EMOCIJA" s Leonom Lučevom
18-22.2.2013. Viewpoints /radionica Stephena Atkinsa
29-30.01.2013. Radionica za plesače i za osobe s invaliditetom / Candoco Dance Company
15.12.2012. Radionica B-boyinga (breakdancea) & ritma i upotrebe tijela kao perkusivnog instrumenta
17-18.11.2012. Radionica "O.N.E. 1" / Martina Nevistić
23-25.11.2012. Radionica improvizacije glasom i pokretom / Alessio Castellacci
19-21.09.2012. Light design - i rasvjeta je umjetnost / Radionica Michaela Manniona
30.09.2012. Radionica Matthewa Morrisa
25.09.2012.
27.09.2012.
Class Matthewa Morrisa
18-19. 06. 2012. Koreografska radionica "Između obrnutih slika - Teresa Isabella Mayer
23-24.02.2012. Razvoj publike – dvodnevna radionica za predstavnike umjetničkih organizacija
10-12.2.2012. Radionica Sadire A. Cruz Smith: Kontakt improvizacija i plesovi Marthe Graham
05-07.12.2011. Loveći valove Falling into rides: momentum in over-and under-dancing / Trodnevna radionica kontakt improvizacije (5-7.12.2011.)
01-04.04.2011. Plesno koreografska radionica 'Ograničenost kao kreativno ishodište' (1-4.12.2011)
14-18.11.2011. Radionica kreativnog plesa Luce Silvestrinija za treću životnu dob - 'City to City Residency Project'
30.09.-02.10.2011. Radionica fizičkog teatra Željka Jančića Zeca (2011)
28.03.-01.04.2011. Žensko tijelo u govoru, svjedočenju, prenošenju iskustava (Radionica Alix Soulié)
25-27.02.2011. A Kind of Blue - The Art of Solo Expression - Poetic body (Masterclass Miloša Sofrenovića)
12-13.02.2012. Trening kao polazište umjetničkog stvaralaštva(Radionica Britte Wirthmüller)
06.&13.11. 2010. Jazz dance class
29.11.-03.12.2010. Ograničenost kao kreativno ishodište
03-04.12.2010. Radionica fizičkog teatra Željka Jančića Zeca