Arhiva događanja: 2016

Godina 2016.:
18/12/2016 19:00Zimska produkcija edukativnih programa Zagrebačkog plesnog centra odrasli
18/12/2016 11:00Zimska produkcija edukativnih programa Zagrebačkog plesnog centra djeca
17/12/2016 20:00Zimska produkcija edukativnih programa Zagrebačkog plesnog centra odrasli
17/12/2016 18:00Zimska produkcija edukativnih programa Zagrebačkog plesnog centra odrasli
16/12/2016 20:00MOGUĆI KONCERT / granice Mirjana Preis
15/12/2016 20:00MOGUĆI KONCERT / granice Mirjana Preis premijera
10/12/2016 20:00Bouquets from the Finest Graves Martina Granić feat. Aldo Orlić / DJ Zolium
9/12/2016 20:00Bouquets from the Finest Graves Martina Granić feat. Aldo Orlić / DJ Zolium premijera
3/12/2016 20:00Prison of decision Ema Janković i Andrea Solomun
25/11/2016 20:00Eye Sea I See Studio za suvremeni ples premijera
24/11/2016 20:00Eye Sea I See Studio za suvremeni ples otvorena proba
19/11/2016 20:00INKLUZIVNE SCENE Nukleon Inkluzivni kolektiv za istraživanje pokreta - IMRC
19/11/2016 19:00INKLUZIVNE SCENE Octet – stream  (isječak) IMRC kolektiv, izvedba Tatjana Vukadinović i Slađan Livnjak
19/11/2016 19:00INKLUZIVNE SCENE Vezane niti Plesna grupa Magija u suradnji s OŠ za klasični balet i suvremeni ples pri OŠ Vežica
19/11/2016 19:00INKLUZIVNE SCENE Solo za Nereju IMRC kolektiv, izvedba Nereja Lasić
18/11/2016 20:00Nukleon Inkluzivni kolektiv za istraživanje pokreta - IMRC
8/11/2016 21:00Sounded Bodies Festival
MOBILE Jörg Müller
8/11/2016 20:00Sounded Bodies Festival
INTENSITIES Vesna Mačković
8/11/2016 19:00Sounded Bodies Festival
MOBILE Jörg Müller
8/11/2016 10:00Sounded Bodies Festival
Workshop by Deborah Leiser-Moore
7/11/2016 20:00Sounded Bodies Festival
MOBILE Jörg Müller
7/11/2016 19:00Sounded Bodies Festival
MOBILE Jörg Müller
7/11/2016 10:00Sounded Bodies Festival
Workshop by Deborah Leiser-Moore
6/11/2016 20:00Sounded Bodies Festival
BETWEEN Marie Béland
6/11/2016 18:00Sounded Bodies Festival
Projekcija: GENGHIS BLUES Roko Belic
6/11/2016 14:00Sounded Bodies Festival
Workshop by Marie Béland
6/11/2016 10:00Sounded Bodies Festival
Workshop by Jared Gradinger and Angela Schubot  - ON BECOMING
5/11/2016 21:00Sounded Bodies Festival
WHAT THEY ARE INSTEAD OF Jared Gradinger and Angela Schubot
5/11/2016 20:00Sounded Bodies Festival
BETWEEN Marie Béland
5/11/2016 10:00Sounded Bodies Festival
Workshop with Loïc Perela
4/11/2016 20:00Sounded Bodies Festival
WHAT THEY ARE INSTEAD OF Jared Gradinger and Angela Schubot
4/11/2016 10:00Sounded Bodies Festival
Workshop: RELEASING THE VOICE Davorka Horvat
3/11/2016 20:00Sounded Bodies Festival
IGRE GLASOM Davorka Horvat
23/10/2016 Međunarodna plesna radionica 
suradnja Plesni Studio Liberdance/ HIPP-ZPC / Institut za umetničku igru Beograd, Srbija
22/10/2016 21:00Četiri Pesme za Tađa Koreografija: Aleksandar Saša Ilić
22/10/2016 19:00Prezentacija studentskih radova 
22/10/2016 Međunarodna plesna radionica 
suradnja Plesni Studio Liberdance/ HIPP-ZPC / Institut za umetničku igru Beograd, Srbija
21/10/2016 Međunarodna plesna radionica 
suradnja Plesni Studio Liberdance/ HIPP-ZPC / Institut za umetničku igru Beograd, Srbija
9/10/2016 10:00Intenzivne cirkuske radionice i mini cirkus laboratorij na Cirkobalkani 4
8/10/2016 10:00Intenzivne cirkuske radionice i mini cirkus laboratorij na Cirkobalkani 4
7/10/2016 10:00Intenzivne cirkuske radionice i mini cirkus laboratorij na Cirkobalkani 4
6/10/2016 10:00Intenzivne cirkuske radionice i mini cirkus laboratorij na Cirkobalkani 4
5/10/2016 10:00Intenzivne cirkuske radionice i mini cirkus laboratorij na Cirkobalkani 4
1/10/2016 20:00YOLO MASA Dance co.
30/09/2016 21:30Undercurrent
Iva Nerina Sibila & Nikola Orešković
30/09/2016 20:00YOLO MASA Dance co.
29/09/2016 21:00Undercurrent
Iva Nerina Sibila & Nikola Orešković
3/09/2016 18:00Intenzivna baletna radionica s Ivom Višak
3/09/2016 10:00Dan otvorenih vrata ZPC-a
2/09/2016 18:00Intenzivna baletna radionica s Ivom Višak
1/09/2016 18:00Intenzivna baletna radionica s Ivom Višak
31/08/2016 18:00Intenzivna baletna radionica s Ivom Višak
30/08/2016 18:00Intenzivna baletna radionica s Ivom Višak
29/08/2016 18:00Intenzivna baletna radionica s Ivom Višak
28/08/2016 Radionica: Biomehanika za glumce i plesače po metodi Škole-studija MHAT
27/08/2016 18:00Prezentacija radionice Biomehanike
27/08/2016 Radionica: Biomehanika za glumce i plesače po metodi Škole-studija MHAT
26/08/2016 Radionica: Biomehanika za glumce i plesače po metodi Škole-studija MHAT
25/08/2016 Radionica: Biomehanika za glumce i plesače po metodi Škole-studija MHAT
24/08/2016 Radionica: Biomehanika za glumce i plesače po metodi Škole-studija MHAT
23/08/2016 Radionica: Biomehanika za glumce i plesače po metodi Škole-studija MHAT
22/08/2016 Radionica: Biomehanika za glumce i plesače po metodi Škole-studija MHAT
4/08/2016
30/07/2016
18/07 - 30/07
16/07/2016 18:00Baletna radionica s Ivom Višak
15/07/2016 18:00Baletna radionica s Ivom Višak
14/07/2016 18:00Baletna radionica s Ivom Višak
13/07/2016 18:00Baletna radionica s Ivom Višak
12/07/2016 18:00Baletna radionica s Ivom Višak
11/07/2016 18:00Baletna radionica s Ivom Višak
7/07/2016 20:00To get there Zrinka Lukčec Kiko
30/06/2016 20:30This Is Not a Love Song Josipa Štulić
28/06/2016 20:30This Is Not a Love Song Josipa Štulić
26/06/2016 Radionica suvremenog plesa s Ksenijom Krutovom
25/06/2016 21:00ItinaiR- multidisciplinarna izvedba Nove forme Mixdoor praksi izvedbenih umjetnosti
25/06/2016
24/06/2016 21:00ItinaiR- multidisciplinarna izvedba Nove forme Mixdoor praksi izvedbenih umjetnosti
24/06/2016 14:00MIXDOOR: besplatna radionica lutkarstva
23/06/2016 14:00MIXDOOR: besplatna radionica lutkarstva
19/06/2016 18:00U hodu Irma Omerzo Perforacije
18/06/2016 22:00Apollonian Martina Nevistić  Perforacije
17/06/2016 20:00Apollonian Martina Nevistić  Perforacije
16/06/2016 22:00Walking on the Moon CK Teatro Perforacije
11/06/2016
7-11. lipnja 2016. : Animafest
4/06/2016 22:0033TSP: WE'RE IN THIS TOGETHER Kabinet
4/06/2016 19:3033TSP: GLEČER Kik Melone
4/06/2016 18:0033TSP: KRATKI RADOVI IMRC
3/06/2016 19:3033TSP: SATOVI PLESA ZA ODRASLE I NAPREDNE Staša Zurovac
2/06/2016 19:3033TSP: SATOVI PLESA ZA ODRASLE I NAPREDNE Staša Zurovac premijera
1/06/2016 18:0033TSP: SOKOL! Iztok Kovač i Janez Janša
31/05/2016 18:0033TSP: BLIND DATE Liz King & Arthur Rosenfeld
30/05/2016 21:0033TSP: NÓTT Lada Petrovski
30/05/2016 18:0033TSP: STUDENTS OF IMAGES (k: Matija Ferlin)
I(NE PIPKAJ NIŠTA) JER ĆE NE STATI BE ŠUMNO
(k:Nikolina Pristaš)
Izvedba: studentice odsjeka suvremenog plesa, Akademija dramske umjetnosti
29/05/2016 21:0033TSP: IGOWEGOYOU? Thierry Smits / polaznici intenzivnog programa strukturirane prakse
29/05/2016 19:0033TSP: OBJEKT U SUBJEKT PRELAZI #KRALJEŽNICA Nikolina Komljenović
29/05/2016 14:0033TSP: /RADIONICA/ Plesno-koreografska radionica suvremenog plesa pod vodstvom Sunhwa Chung
28/05/2016 21:0033TSP: PREMA POČETKU Ana Kreitmayer
28/05/2016 19:0033TSP: O USAMLJENOSTI I LJUDIMA Irena Mikec
28/05/2016 17:0033TSP: BOTANIKE Martina Granić & Ana Mrak
28/05/2016 14:0033TSP: /RADIONICA/ Plesno-koreografska radionica suvremenog plesa pod vodstvom Sunhwa Chung
28/05/2016 11:00Radionica plesne integracije IMRC kolektiva
27/05/2016 21:0033TSP: #sveštotrebateznati Ina Sladić
27/05/2016 19:0033TSP: ONA Aleksandra Mišić i Žak Valenta
27/05/2016 14:0033TSP: /RADIONICA/ Plesno-koreografska radionica suvremenog plesa pod vodstvom Sunhwa Chung
27/05/2016
27.5.-4.6.2016.
TJEDAN SUVREMENOG PLESA
22/05/2016 11:00Ljetna produkcija edukativnih programa Zagrebačkog plesnog centra - djeca
21/05/2016 20:00Ljetna produkcija edukativnih programa Zagrebačkog plesnog centra - odrasli
21/05/2016 18:00Ljetna produkcija edukativnih programa Zagrebačkog plesnog centra - odrasli
21/05/2016 11:00Iskustvena anatomija kroz Body-Mind Centering (BMC®) pristup
20/05/2016 21:00Ljetna produkcija edukativnih programa Zagrebačkog plesnog centra - odrasli
20/05/2016 19:00Ljetna produkcija edukativnih programa Zagrebačkog plesnog centra - odrasli
14/05/2016 20:00Silent Killer: Nisha Maja Drobac OTKAZANO!
13/05/2016 20:00Silent Killer: Nisha Maja Drobac OTKAZANO!
8/05/2016 13:00Radiona: TRIO/SOLO/DUO - ciklus radionica Tras kolektiva
8/05/2016 13:00Radionica Kathak plesa OTKAZANO!
7/05/2016 13:00Radionica Kathak plesa OTKAZANO!
7/05/2016 12:00Radiona: TRIO/SOLO/DUO - ciklus radionica Tras kolektiva
5/05/2016 19:30INTERVJU Z mANO gostovanje umjetničke gimnazije SVŠGL, smjer suvremeni ples
30/04/2016 20:00IGOWEGOYOU? Thierry Smits / produkcija intenzivnog programa strukturirane prakse
30/04/2016 11:00Radionica plesne integracije IMRC kolektiva
29/04/2016 20:30Svjetski dan plesa: MILONGA & Tango show Jelene Somogyi i MM
29/04/2016 20:00Svjetski dan plesa: IGOWEGOYOU? Thierry Smits / produkcija intenzivnog programa strukturirane prakse
29/04/2016 18:00Svjetski dan plesa: Radionica argentinskog tanga
29/04/2016 16:30Svjetski dan plesa: Open class početnog suvremenog plesa
28/04/2016 20:00IGOWEGOYOU? Thierry Smits / produkcija intenzivnog programa strukturirane prakse
25/04/2016 20:00 NA LOKACIJI: LAUBA, Prilaz Baruna Filipovića 23a, ZG
CIKLUS CANTUS & LAUBA:
AIR & KALEIDOSKOP IM NEBEL

koreografija: Marjana Krajač
kompozicija: Vinko Globokar
24/04/2016 11:00Iskustvena anatomija kroz Body-Mind Centering (BMC®) pristup
23/04/2016 11:00Iskustvena anatomija kroz Body-Mind Centering (BMC®) pristup
22/04/2016 20:00Monoliti Op. 2 Zrinka Lukčec Kiko
21/04/2016 20:00Monoliti Op. 2 Zrinka Lukčec Kiko
20/04/2016 10:00Benjamin Bac - radionica u sklopu Intenzivnog programa strukturirane prakse
19/04/2016 19:00IMRC predstavlja novi program kratkih radova
19/04/2016 10:00Benjamin Bac - radionica u sklopu Intenzivnog programa strukturirane prakse
18/04/2016 10:00Benjamin Bac - radionica u sklopu Intenzivnog programa strukturirane prakse
17/04/2016 16:00Contact impro jam
17/04/2016 13:00Radionica kontakt improvizacije
17/04/2016 10:00Benjamin Bac - radionica u sklopu Intenzivnog programa strukturirane prakse
16/04/2016 20:00TI Aleksandra Mišić i Ognjen Vučinić
16/04/2016 13:00Radionica kontakt improvizacije
16/04/2016 10:00Benjamin Bac - radionica u sklopu Intenzivnog programa strukturirane prakse
13/04/2016 10:00Radionica Joanne Leighton u sklopu Intenzivnog programa strukturirane prakse
12/04/2016 10:00Radionica Joanne Leighton u sklopu Intenzivnog programa strukturirane prakse
11/04/2016 10:00Radionica Joanne Leighton u sklopu Intenzivnog programa strukturirane prakse
10/04/2016 10:00Radionica Joanne Leighton u sklopu Intenzivnog programa strukturirane prakse
9/04/2016 20:004 suha stopala Ivana Sajko / Mila Pavičević / Paolo Tišljarić
9/04/2016 10:00Radionica Joanne Leighton u sklopu Intenzivnog programa strukturirane prakse
8/04/2016 20:00non.sense Studio za suvremeni ples / Male forme
7/04/2016 20:00non.sense Studio za suvremeni ples / Male forme
6/04/2016 10:00Radionica Michèle Swennen u sklopu Intenzivnog programa strukturirane prakse
5/04/2016 10:00Radionica Michèle Swennen u sklopu Intenzivnog programa strukturirane prakse
4/04/2016 10:00Radionica Michèle Swennen u sklopu Intenzivnog programa strukturirane prakse
3/04/2016 10:00Radionica Michèle Swennen u sklopu Intenzivnog programa strukturirane prakse
2/04/2016 20:00U hodu Irma Omerzo
2/04/2016 10:00Radionica Michèle Swennen u sklopu Intenzivnog programa strukturirane prakse
1/04/2016 20:00U hodu Irma Omerzo
31/03/2016 20:00U hodu Irma Omerzo
19/03/2016 12:00Sodaberg koreografski laboratorij: KONSTRUKCIJA PERSPEKTIVE 2016.
18/03/2016 18:00Sodaberg koreografski laboratorij: KONSTRUKCIJA PERSPEKTIVE 2016.
13/03/2016 11:00Rusi Yosifov: Radionica integralnog plesa
12/03/2016 18:00Radionice Eddie Stockton-a: House class
12/03/2016 16:00Radionice Eddie Stockton-a: (All That) Jazz class
12/03/2016 11:00Rusi Yosifov: Radionica integralnog plesa
12/03/2016 10:00Kako napraviti strateški plan odnosa s javnostima 10:00-13:00
Ne-plesne radionice za plesne umjetnike
11/03/2016 20:00Exhibition for the New Session kombinirane operacije / Željka Sančanin otkazano
10/03/2016 20:00Exhibition for the New Session kombinirane operacije / Željka Sančanin
6/03/2016 18:30Čudovišta iz ormara (o strahovima i kako ih prevladati) Ana Vilenica / Kazališna radionica Malik Rijeka
6/03/2016 17:00Čudovišta iz ormara (o strahovima i kako ih prevladati) Ana Vilenica / Kazališna radionica Malik Rijeka
5/03/2016 20:00Botanike Martina Granić i Ana Mrak
3/03/2016 11:00Pinokio Ivana Miletić Piškor
3/03/2016 10:00Radionica s Beniaminom Boarom u sklopu Intenzivnog programa strukturirane prakse
2/03/2016 10:00Radionica s Beniaminom Boarom u sklopu Intenzivnog programa strukturirane prakse
1/03/2016 10:00Radionica s Beniaminom Boarom u sklopu Intenzivnog programa strukturirane prakse
29/02/2016 10:00Radionica s Beniaminom Boarom u sklopu Intenzivnog programa strukturirane prakse
28/02/2016 10:00Radionica s Beniaminom Boarom u sklopu Intenzivnog programa strukturirane prakse
27/02/2016 20:00Fragmenti Jasna Čižmek Tarbuk
27/02/2016 11:00Radionica plesne integracije IMRC kolektiva
27/02/2016 10:00Pokrenite publiku: Kvalitetan sadržaj i društvene mreže 10:00-13:00
Ne-plesne radionice za plesne umjetnike
26/02/2016 20:00Fragmenti Jasna Čižmek Tarbuk
25/02/2016 20:00Fragmenti Jasna Čižmek Tarbuk OTKAZANO!
21/02/2016 20:004 suha stopala OTKAZANO! Ivana Sajko / Mila Pavičević / Paolo Tišljarić
21/02/2016 16:00Fluid balance radionica OTKAZANO!
21/02/2016 13:00Radionica kontakt improvizacije Osluškivanje kao uvjet za let  - s Ivom Hladnik i Sonjom Pregrad
20/02/2016 20:00Ona/Her Žak Valenta & Aleksandra Mišić
20/02/2016 16:00Fluid balance radionica OTKAZANO!
20/02/2016 13:00Radionica kontakt improvizacije Osluškivanje kao uvjet za let  - s Ivom Hladnik i Sonjom Pregrad
19/02/2016 20:00Ona/Her Žak Valenta & Aleksandra Mišić
14/02/2016 18:00TI Aleksandra Mišić i Ognjen Vučinić
14/02/2016 11:00Radionica iskustvene anatomije kroz Body-Mind Centering (BMC®) pristup
13/02/2016 20:00Sola Renata Carola Gatica & Zrinka Lukčec Kiko
13/02/2016 11:00Radionica iskustvene anatomije kroz Body-Mind Centering (BMC®) pristup
12/02/2016 20:00Sola Renata Carola Gatica & Zrinka Lukčec Kiko
7/02/2016 18:00Liberdance - produkcija edukativnog programa
7/02/2016 15:00Radionica osnova kontorcionizma
6/02/2016 20:00We're In This Together Ivana Kalc & Nika Mišković
6/02/2016 15:00Radionica osnova kontorcionizma
6/02/2016 13:30The Forest of Water  Ina Sladić / Prezentacija rada u nastajanju
6/02/2016 10:00Kako napraviti strateški plan odnosa s javnostima OTKAZANO! 10:00-13:00
Ne-plesne radionice za plesne umjetnike
5/02/2016 20:00We're In This Together Ivana Kalc & Nika Mišković
4/02/2016 20:00Objekt u Subjekt prelazi #kralježnica Nikolina Komljenović
31/01/2016 11:00Pinokio Ivana Miletić Piškor
30/01/2016 12:00Pinokio Ivana Miletić Piškor Rasprodano!
30/01/2016 10:00Pinokio Ivana Miletić Piškor
29/01/2016 20:00Mixdoor glazbena radionica: showcase
29/01/2016 Mixdoor glazbena radionica
28/01/2016 Mixdoor glazbena radionica
27/01/2016 Mixdoor glazbena radionica
26/01/2016 Mixdoor glazbena radionica
25/01/2016 Mixdoor glazbena radionica
23/01/2016 20:00O usamljenosti i ljudima Irena Mikec
23/01/2016 14:00Open class plesne kinetike sa Svenom Coponyjem
22/01/2016 20:00O usamljenosti i ljudima Irena Mikec
17/01/2016 16:00IMPRO JAM
16/01/2016 20:00ALIE André Mesquita & Maša Kolar
16/01/2016 10:00Odnosi s medijima 10:00-13:00
Ne-plesne radionice za plesne umjetnike
15/01/2016 20:00ALIE André Mesquita & Maša Kolar
14/01/2016 20:00ALIE André Mesquita & Maša Kolar
10/01/2016 12:00Intensive - Baletna radionica s Andréom Mesquitom
9/01/2016 12:00Intensive - Baletna radionica s Andréom Mesquitom
8/01/2016 20:00HERmIna Lara Bubić, Anja Rupnik i Kasija Vrbanac
4/01/2016 10:00Radionica i audicija Staše Zurovca
(svakodnevno od 4. do 10. siječnja)
1/01/2016 22:0033TSP: XXY Ivan Blagajčević
1/01/2016 00:00Radionica Michèle Swennen u sklopu Intenzivnog programa strukturirane prakse
Godina 2015. Godina 2014. Godina 2013. Godina 2012. Godina 2011. Godina 2010.