Arhiva događanja: 2015

Godina 2016.
Godina 2015.:
22/12/2015 21:304 suha stopala Ivana Sajko / Mila Pavičević / Paolo Tišljarić
20/12/2015 20:00Produkcija edukativnog programa ZPC-a
20/12/2015 18:00Produkcija edukativnog programa ZPC-a
20/12/2015 11:00Produkcija dječjeg edukativnog programa ZPC-a
19/12/2015 20:00Staying Alive Jasna Layes Vinovrški
18/12/2015 20:00Hermafroditi duše Žak Valenta
17/12/2015 20:00Staying Alive Jasna Layes Vinovrški
15/12/2015 21:00I zašto John Cage? mont de dutor (ES)
13/12/2015 20:00Botanike Martina Granić i Ana Mrak
13/12/2015 14:00Contact impro jam
13/12/2015 11:00Radionica kontakt improvizacije
12/12/2015 20:00Botanike Martina Granić i Ana Mrak
11/12/2015 20:00SERIJAL ZA BUDUĆNOST / ples u 2043. / ples u 2044. Willy Prager i Sonja Pregrad premijera
6/12/2015 17:00Open class Integralnog plesa pod vodstvom Rusia Yosifova i Kristijana Žapera
5/12/2015 21:00Oči se rastopile BADco.
29/11/2015 21:00Trip Iva Korenčić i Andreja Široki Multimedijska instalacija i projekcija filma
29/11/2015 20:00Ona/Her Žak Valenta i Aleksandra Mišić
29/11/2015 14:00Intensive -Baletna radionica s Andréom Mesquitom
28/11/2015 21:00Trip Iva Korenčić i Andreja Široki Multimedijska instalacija i projekcija filma
28/11/2015 20:00Ona/Her Žak Valenta i Aleksandra Mišić
28/11/2015 14:00Intensive -Baletna radionica s Andréom Mesquitom
28/11/2015 11:00Radionica plesne integracije IMRC kolektiva
27/11/2015 20:00Ona/Her Žak Valenta i Aleksandra Mišić
21/11/2015 21:30Fragmenti Jasna Čižmek Tarbuk 
21/11/2015 20:00Fragmenti Jasna Čižmek Tarbuk / Noć kazališta / premijera
21/11/2015 10:00Prezentacijske vještine u praksi: kako uspješno komunicirati vlastite projekte 10:00-13:00
Ne-plesne radionice za plesne umjetnike
20/11/2015 23:00Zagreb Film Festival: Krvopijci
20/11/2015 20:30Zagreb Film Festival: Ovo malo duše
20/11/2015 18:00Zagreb Film Festival: Stranac
19/11/2015 23:00Zagreb Film Festival: Vlad Tepeš
19/11/2015 20:30Zagreb Film Festival: Sjećaš li se Dolly Bell?
19/11/2015 18:00Zagreb Film Festival: Otelo
18/11/2015 23:00Zagreb Film Festival: Leptirica
18/11/2015 20:30Zagreb Film Festival: Žena s krajolikom
18/11/2015 18:00Zagreb Film Festival: Tajna Nikole Tesle
17/11/2015 23:00Zagreb Film Festival: Kremator
17/11/2015 20:30Zagreb Film Festival: Diverzanti
17/11/2015 18:00Zagreb Film Festival: Proces
16/11/2015 23:00Zagreb Film Festival: Vij – duh zla
16/11/2015 20:30Zagreb Film Festival: Crni biseri
16/11/2015 18:00Zagreb Film Festival: 3, 2, 1... kreni!
15/11/2015 14:00Open class Klupskih plesova s Tinom Duran 14:00-15:00
14/11/2015 20:00Dim i ogledala Vesna Mačković i Maja Drobac izvedba + Cha cha chat
13/11/2015 20:00Dim i ogledala Vesna Mačković i Maja Drobac
13/11/2015 10:00Masterclass Roberta Clarka
12/11/2015 20:00Dim i ogledala Vesna Mačković i Maja Drobac premijera
12/11/2015 10:00Masterclass Roberta Clarka
11/11/2015 10:00Masterclass Roberta Clarka
10/11/2015 10:00Masterclass Roberta Clarka
8/11/2015 20:00Objekt u Subjekt prelazi #kralježnica Nikolina Komljenović
8/11/2015 14:00Radionica afričkog plesa Zrinke Lukčec Kiko
8/11/2015 12:00Satovi fizičkog kazališta pod vodstvom Žaka Valente
7/11/2015 20:00Objekt u Subjekt prelazi #kralježnica Nikolina Komljenović
7/11/2015 14:00Radionica afričkog plesa Zrinke Lukčec Kiko
7/11/2015 12:00Satovi fizičkog kazališta pod vodstvom Žaka Valente
4/11/2015 20:30Balkan Dance Reality Show Iva Sveshtarova, Rose Beermann, Sonja Pregrad, Willy Prager premijera
3/11/2015 20:30Balkan Dance Reality Show Iva Sveshtarova, Rose Beermann, Sonja Pregrad, Willy Prager  pretpremijera
31/10/2015 20:00U hodu Irma Omerzo
30/10/2015 20:00U hodu Irma Omerzo  - izvedba + Cha cha chat
29/10/2015 20:00U hodu Irma Omerzo premijera
26/10/2015 20:00Dodjela 9. Godišnje nagrade strukovnih udruga suvremenog plesa Republike Hrvatske
25/10/2015 14:00Contact impro jam
25/10/2015 14:00Satovi fizičkog kazališta - Tijelo i imaginacija pod vodstvom Žaka Valente 14:00-16:00
25/10/2015 11:00Radionica kontakt improvizacije
24/10/2015 20:00Exhibition for the New Session kombinirane operacije / Željka Sančanin
24/10/2015 14:00Satovi fizičkog kazališta - Tijelo i imaginacija pod vodstvom Žaka Valente 14:00-16:00
24/10/2015 11:00Radionica kontakt improvizacije
24/10/2015 11:00Radionica plesne integracije IMRC kolektiva
23/10/2015 20:00Exhibition for the New Session kombinirane operacije / Željka Sančanin
18/10/2015 18:00Inkluzivne scene
17/10/2015 20:00In Between Tracing Reflections (for the stage) izvedba
17/10/2015 19:00In Between Tracing Reflections (for the stage)  Promo
15/10/2015 20:00Postaje Zrinka Lukčec - Kiko
11/10/2015 16:00Fluid Balance: radionica akrobatike
11/10/2015 11:30Radionica Joe Alegada: jezik pokreta 11:30-14:00
10/10/2015 16:00Fluid Balance: radionica akrobatike
10/10/2015 11:30Radionica Joe Alegada: jezik pokreta  11:30-14:00
9/10/2015 20:00No More Solo Matjaž Farič
28/09/2015 20:00Ovo (ni)je moja šuma KIK Melone   OTKAZANO!
27/09/2015 18:00Satovi fizičkog kazališta Žaka Valente
27/09/2015 14:00Contact impro jam
27/09/2015 14:00Radionica Joe Alegada: jezik pokreta
27/09/2015 11:00Radionica kontakt improvizacije
27/09/2015 09:30Internalizacija i izvedba / plesna radionica koreografkinje Liz King
26/09/2015 15:00Internalizacija i izvedba / plesna radionica koreografkinje Liz King
26/09/2015 14:00Radionica Joe Alegada: jezik pokreta
26/09/2015 11:00Radionica kontakt improvizacije
26/09/2015 11:00Radionica plesne integracije IMRC kolektiva
26/09/2015 11:00Satovi fizičkog kazališta Žaka Valente 
25/09/2015 20:00Out of Season Matija Ferlin & Ame Henderson
24/09/2015 20:00Out of Season Matija Ferlin & Ame Henderson
23/09/2015 20:00Out of Season Matija Ferlin & Ame Henderson premijera
23/09/2015 13:30Besplatna radionica butoh plesa    13:30-17:00 sati
20/09/2015 12:30Radionica Joe Alegada: jezik pokreta
19/09/2015 21:00Trilogija Saša Božić i Petra Hrašćanec
19/09/2015 12:30Radionica Joe Alegada: jezik pokreta
18/09/2015 14:30Radionice u okviru internacionalnog i interdisciplinarnog kongresa "Suvremenost, svjesnost, etika, psihoterapija"
Izvedbe na lokaciji: HDLU, Trg žrtava fašizma 16

18/09 20:00 KOREOGRAFSKA FANTAZIJA BR. 2 Marjana Krajač premjera
19/09 20:00 KOREOGRAFSKA FANTAZIJA BR. 2 Marjana Krajač
20/09 20:00 KOREOGRAFSKA FANTAZIJA BR. 2 Marjana Krajač
21/09 20:00 KOREOGRAFSKA FANTAZIJA BR. 2 Marjana Krajač
22/09 20:00 KOREOGRAFSKA FANTAZIJA BR. 2 Marjana Krajač
17/09/2015 21:3048. međunarodni festival kazališta lutaka – PIF
DUGA
Umjetnička akademija u Osijeku, Republika Hrvatska (dob 12+)
17/09/2015 21:3048. međunarodni festival kazališta lutaka – PIF
DUGA
Umjetnička akademija u Osijeku, Republika Hrvatska (dob 12+)
17/09/2015 19:3048. međunarodni festival kazališta lutaka – PIF
DUGA
Umjetnička akademija u Osijeku, Republika Hrvatska (dob 12+)
17/09/2015 11:0048. međunarodni festival kazališta lutaka – PIF
MALI HÄWELMANN
Kazalište noći, Savezna Republika Njemačka (dob 3+)
16/09/2015 19:0048. međunarodni festival kazališta lutaka – PIF
O JANJETU KOJE JE PALO S NEBA
Naivno kazalište Liberec, Češka Republika (dob 2+)
16/09/2015 17:0048. međunarodni festival kazališta lutaka – PIF
O JANJETU KOJE JE PALO S NEBA
Naivno kazalište Liberec, Češka Republika (dob 2+)
15/09/2015 11:0048. međunarodni festival kazališta lutaka – PIF
PATKA, SMRT I TULIPAN
Kazalište lutaka Ljubljana, Republika Slovenija
12/09/2015 Dan otvorenih vrata ZPC-a
6/09/2015 17:00Open class by Elrock
5/09/2015 20:00Zov šume ili Poljubac tvoje majke Etcha Dvornik
5/09/2015 18:00Pre-season baletna radionica
5/09/2015 17:00Open class by Elrock
5/09/2015 13:00Radionica Etche Dvornik: "Klic gozda - Your Mother's Kiss"
4/09/2015 20:00Zov šume ili Poljubac tvoje majke Etcha Dvornik
4/09/2015 18:00Pre-season baletna radionica
3/09/2015 20:00Zov šume ili Poljubac tvoje majke Etcha Dvornik
3/09/2015 18:00Pre-season baletna radionica
2/09/2015 18:00Pre-season baletna radionica
1/09/2015 18:00Pre-season baletna radionica
31/08/2015 18:00Pre-season baletna radionica
LJETNA STANKA 25.7. do 24.8. 2015.
20/07/2015. - 01/08/2015
Ljetni baletni seminar
18/07/2015 19:00Susret s ansamblom iz Francuske: plesovi Baska Plesni Ansambl “Lagunekin”
9/07/2015 21:00Súper Tejido Limbo Maldita Danza (Kolumbija)
8/07/2015 21:00Lucid Interval Tina Hofman
8/07/2015 10:00Prostor, ritual i ples - radionica Maldita Danza
7/07/2015 18:00Rekonstrukcije # tragovi, valorizacije, fantazmi kombinirane operacije / Željka Sančanin
7/07/2015 17:00Slučajni prijevodi i nemoguće misije - radionica Tine Hofman
7/07/2015 10:00Prostor, ritual i ples - radionica Maldita Danza
6/07/2015 21:00Kutija (Melankolija No. 3, andante) Mitja Obed
6/07/2015 17:00Slučajni prijevodi i nemoguće misije - radionica Tine Hofman
5/07/2015 16:00Radionica: Fluid Balance
4/07/2015 16:00Radionica: Fluid Balance
2/07/2015 Diplomski ispiti Muzička Akademija - udaraljke
1/07/2015 Diplomski ispiti Muzička Akademija - udaraljke
30/06/2015 22:30EKS BAUHAUS: ARMS Martina Granić / Marta Banić / Maja Jakuš-Mejarec predstava
30/06/2015 21:00EKS BAUHAUS: JATO UTILE Martina Granić predstava
30/06/2015 20:00EKS BAUHAUS: SPECTRA Vesna Rohaček instalacija
30/06/2015 20:00EKS BAUHAUS: IN SITU Dora Đurkesac i Karla Paliska izložba
29/06/2015 18:00Sve-jedno Zrinka Lukčec Kiko / Perforacije /
28/06/2015 22:00Stranac BADco. / Perforacije /
28/06/2015 18:00Monstrum Zrinka Užbinec & Mila Pavićević / Perforacije /
28/06/2015 11:00Djed i najveća repa u svemiru Teatar Poco Loco / Perforacije /
27/06/2015 19:30Stranac BADco. / Perforacije /
27/06/2015 11:00Djed i najveća repa u svemiru Teatar Poco Loco / Perforacije /
20/06/2015 21:3032.TSP: Supernatural Simone Aughterlony
19/06/2015 22:3032.TSP: Everything / participatorna instalacija
Su-Feh Lee
19/06/2015 21:3032.TSP: ReVolt Cie. Thor
18/06/2015 21:3032.TSP: ReVolt Cie. Thor
17/06/2015 21:3032.TSP: All Dressed up with Nowhere to Go Giorgia Nardin
16/06/2015 21:3032.TSP: Fremd Körper Cie. Karina Holla
15/06/2015 21:3032.TSP: Des ailleurs sans lieux Sine Qua Non Art
14/06/2015 21:3032.TSP: Joseph  Alessandro Sciarroni
14/06/2015 11:0032.TSP: Joseph for Kids  Alessandro Sciarroni
13/06/2015 21:3032.TSP: Migrant Bodies part 2
Jasna Vinovrški, Alessandro Sciarroni
13/06/2015 18:0032.TSP: Ethnoscape Cécile Proust
13/06/2015 18:0032.TSP: Migrant Bodies part 1
Su-Feh Lee, Manuel Roque
12/06/2015 20:0032.TSP: Migrant Bodies
Manuel Roque, Su-Feh-Lee, Jasna Vinovrški, Alessandro Sciarroni
12/06/2015 15:0032.TSP: Ethnoscape Cécile Proust
12/06/2015 12:0032.TSP:  Radionica: Collectif ÈS
11/06/2015 21:0032.TSP: Grazing the Sky Film by Horacio Alcala / ljetno kino na otvorenom /
11/06/2015 18:3032.TSP: PROTOCOL kontemplativna razmjena priča i ideja na temu migracija, identiteta, transformacije, tranzicije. Dobrodošli su svi zainteresirani!
11/06/2015 17:3032.TSP: Otvorenje izložbe radova učenika OŠ Medvedgrad iz Zagreba
10/06/2015 20:0032.TSP: Pleši sa mnom Produkcija Umjetničke gimnazije u Ljubljani
10/06/2015 17:3032.TSP: Izazov Tjedna: rasplesana knjiga
obiteljska radionica pod vodstvaom Zorana Vidakovića
9/06/2015 20:0032.TSP: Ispiti Škole suvremenog plesa Ana Maletić
8/06/2015 20:0032.TSP: Ispiti Škole suvremenog plesa Ana Maletić
7/06/2015 17:00Akrobacija/ples na svili - Početnička radionica pod vodstvom Nikoline Komljenović
7/06/2015 15:00CONTACT IMPRO JAM
7/06/2015 12:00Radionica kontakt improvizacije
6/06/2015 17:00Akrobacija/ples na svili - Početnička radionica pod vodstvom Nikoline Komljenović
6/06/2015 12:00Radionica kontakt improvizacije
5/06/2015 17:00Akrobacija/ples na svili - Početnička radionica pod vodstvom Nikoline Komljenović
3/06/2015 21:00Produkcija plesnih tečajeva ZPC-a: tečajevi za odrasle
 
3/06/2015 19:00Produkcija plesnih tečajeva ZPC-a: tečajevi za odrasle
1/06/2015 10:0032.TSP: Audicija - radionica za plesno-kazališni projekt "Jam Burr'?!" / "The Real Man"
31/05/2015 21:3032.TSP: TI Aleksandra Mišić i Ognjen Vučinić (MASA)
31/05/2015 18:0032.TSP: Luna Malekova Martina Nevistić
30/05/2015 21:3032.TSP: Pokret-ač Studio za suvremeni ples
30/05/2015 20:3032.TSP: KOREOGRAFSKA FANTAZIJA BR.1
Marjana Krajač
30/05/2015 19:0032.TSP: Sad Sam Almost 6 Matija Ferlin
30/05/2015 13:00Radionica iskustvene anatomije  OTKAZANO!
29/05/2015 20:3032.TSP: KOREOGRAFSKA FANTAZIJA BR.1
Marjana Krajač
24/05/2015 11:00Produkcija plesnih tečajeva ZPC-a: tečajevi za djecu
23/05/2015 21:00Part of the Story Molly Lynch
22/05/2015 20:00Oh Sweet Something &M Dance Company
21/05/2015 20:00Oh Sweet Something &M Dance Company
16/05/2015 18:00Javni prikaz rada: Godišnji ispiti završnog razreda škole suvremenog plesa Ane Maletić, predmet: Osnove koreografske kompozicije
16/05/2015 11:00Javni prikaz rada: Godišnji ispiti završnog razreda škole suvremenog plesa Ane Maletić, predmet: Suvremene plesne tehnike
15/05/2015 19:00Javni prikaz rada: Godišnji ispiti završnog razreda škole suvremenog plesa Ane Maletić, predmet: Ples-Laban
10/05/2015 12:00Radionica kontakt improvizacije
9/05/2015 20:00Breakup Martina Hrlić Rogić zagrebačka premijera
9/05/2015 12:00Radionica kontakt improvizacije
2/05/2015 11:00Jato Utile: radni pokret radionica
30/04/2015 17:00Ricardo Freire: Open Class


29/04: SVJETSKI DAN PLESA

11:30 radionica: Balet za umirovljenike
12:30 radionica: Masterclass by Molly Lynch
14:00 radionica: Afrodance
15:00 radionica: Breakdance
17:00
-
17:30
choreo program: Četiri
choreo program: Motion
choreo program: Nestali za 2 min
choreo program: Miss You
18:00 Radionica origamija za djecu
12-18 Site Specific Performance Žak Valenta
Lokacija: uspinjača
20:00 Trijada Maša Kolar
22:00 Ako zaigram neku novu igru Nikolina Komljenović

25/04/2015 20:00Pokret-ač Studio za suvremeni ples
25/04/2015 12:00Masterclass: partnering
25/04/2015 11:00Radionica plesne integracije IMRC kolektiva
23/04/2015 12:30Europe Dance Way Project radionica
22/04/2015 23:30"a 2" Tibor Szirovicza / Zrinka Šimičić Mihanović Muzički biennale Zagreb
20/04/2015 23:30Invisible Time Melita Spahić Bezjak praizvedba Muzički biennale Zagreb
18/04/2015 12:00Promocija Časopisa za plesnu umjetnost Kretanja 22
17/04/2015 18:00VRIJEDNOST JE DINAMIČNI SUVIŠAK SVAKE FUNKCIJE Sonja Pregrad & Marjana Krajač u sklopu programa Croatian Theatre Showcase
17/04/2015 10:30Pokret-ač Studio za suvremeni ples / u sklopu programa Croatian Theatre Showcase
12/04/2015 16:00Contact Impro JAM
12/04/2015 13:00Radionica kontakt improvizacije
12/04/2015 10:00Anarhistički sajam knjiga
11/04/2015 13:00Radionica kontakt improvizacije
11/04/2015 12:00Susret s publikom uz feedback metodu: Melita Spahić Bezjak i suradnici
11/04/2015 10:00Anarhistički sajam knjiga
10/04/2015 20:00AnaBela BelaAna Liliana Resnick
10/04/2015 15:00Anarhistički sajam knjiga
4/04/2015 18:00Bring Your Colors Jam
29/03/2015 15:00Radionica i audicija Molly Fletcher Lynch
28/03/2015 20:00BOX (killing kuguar) Maja Drobac
28/03/2015 11:00Radionica plesne integracije IMRC kolektiva
27/03/2015 20:00...smo ga pofumali/popušili smo ! … Josipa Bubaš i Josip Ivančić
26/03/2015 20:00...smo ga pofumali/popušili smo ! … Josipa Bubaš i Josip Ivančić
22/03/2015 11:00Satovi fizičkog kazališta Žaka Valente - Tijelo i imaginacija- od 11-13 h
21/03/2015 19:00Laboratorij slave
21/03/2015 12:00Radionica iskustvene anatomije
21/03/2015 11:00Satovi fizičkog kazališta Žaka Valente - Tijelo i imaginacija- od 11-13 h
20/03/2015 20:00Prvo okupljanje HDNP članova
20/03/2015 14:00Školski laboratorij
15/03/2015 15:00Satovi fizičkog kazališta Žaka Valente od 15-17 sati
14/03/2015 20:00Hermafroditi Duše Žak Valenta
12/03/2015 20:00SVINJE Tomislav Zajec / r: Damir Zlatar Frey
8/03/2015 15:00Contact Impro JAM
8/03/2015 12:00Radionica kontakt improvizacije
7/03/2015 20:00TI Aleksandra Mišić i Ognjen Vučinić
7/03/2015 13:00Radionica iskustvene anatomije
7/03/2015 12:00Radionica kontakt improvizacije
6/03/2015 20:00AnaBela BelaAna Liliana Resnick premijera
5/03/2015 20:00AnaBela BelaAna Liliana Resnick pretpremijera
28/02/2015 20:00Prison of decision Ema Janković i Andrea Solomun
28/02/2015 13:00Radionica plesne integracije IMRC kolektiva
26/02/2015 20:00Otkucaj srca novaTanz (DE)
22/02/2015 16:00Contact Impro JAM
22/02/2015 13:00Radionica kontakt improvizacije
21/02/2015 20:00Silent Killer: Moje ime je Nisha / KUTIJA (Melankolija No.3 andante) Maja Drobac / Mitja Obed
21/02/2015 12:00Masterclass: partnering
20/02/2015 20:00Silent Killer: Za uvijek / Moje ime je Nisha Maja Drobac
14/02/2015 21:00TI Aleksandra Mišić i Ognjen Vučinić
14/02/2015 18:00TI Aleksandra Mišić i Ognjen Vučinić
13/02/2015 20:00Sola Renata Carola Gatica & Zrinka Lukčec Kiko
13/02/2015 15:00Hip hop open class by Šimun Stankov
12/02/2015 20:00Sola Renata Carola Gatica & Zrinka Lukčec Kiko
7/02/2015 20:00Trijada Maša Kolar  RASPRODANO!
6/02/2015 20:00Trijada Maša Kolar
5/02/2015 20:00Trijada Maša Kolar premijera
1/02/2015 16:00Hip hop open class by Anis
31/01/2015 20:00Iz dječjeg crteža Stošija Zrinski
31/01/2015 12:00Masterclass: partnering
31/01/2015 11:00Radionica plesne integracije IMRC kolektiva
30/01/2015 20:00Iz dječjeg crteža Stošija Zrinski
25/01/2015 16:00Contact Impro JAM
25/01/2015 13:00Radionica kontakt improvizacije
24/01/2015 20:00Lucid Interval Tina Hofman
24/01/2015 13:00Radionica kontakt improvizacije
23/01/2015 20:00Lucid Interval Tina Hofman
22/01/2015 20:00Lucid Interval Tina Hofman zagrebačka premijera
16/01/2015 20:00Anabela BelaAna Liliana Resnick prikaz rada
10/01/2015 20:00HERmIna Lara Bubić, Anja Rupnik i Kasija Vrbanac
9/01/2015 20:00HERmIna Lara Bubić, Anja Rupnik i Kasija Vrbanac
8/01/2015 20:00HERmIna Lara Bubić, Anja Rupnik i Kasija Vrbanac
Godina 2014. Godina 2013. Godina 2012. Godina 2011. Godina 2010.