Arhiva događanja: 2014

Godina 2016. Godina 2015.
Godina 2014.:
20/12/2014 21:00Produkcija plesnih tečajeva Zagrebačkog plesnog centra / prezentacija tečajeva za odrasle
20/12/2014 19:00Produkcija plesnih tečajeva Zagrebačkog plesnog centra / prezentacija tečajeva za odrasle
20/12/2014 12:00Produkcija plesnih tečajeva Zagrebačkog plesnog centra / prezentacija tečajeva za djecu
18/12/2014 21:00Prison of decision Ema Janković i Andrea Solomun
13/12/2014 18:00O usamljenosti i ljudima Irena Mikec prikaz rada u nastajanju
11/12/2014 20:00IPERSPAZIO Camilla Monga
9/12/2014 20:00Tri desetljeća opkoljene ljubavi Thomas Lebrun Queer Zagreb Sezona
7/12/2014 20:00Sola Renata Carola Gatica & Zrinka Lukčec Kiko
6/12/2014 17:00New Kids Rock the Block
6/12/2014 11:00Radionica plesne integracije IMRC kolektiva
5/12/2014 20:00Dodjela 8. Godišnje nagrade UPUH-a
4/12/2014 20:00Sola Renata Carola Gatica & Zrinka Lukčec Kiko premijera
30/11/2014 10:00Radionica s Julyenom Hamiltonom: ‘Stvaranje plesova - poetsko bogatstvo’
29/11/2014 20:00Pokret-ač Studio za suvremeni ples
29/11/2014 10:00Radionica s Julyenom Hamiltonom: ‘Stvaranje plesova - poetsko bogatstvo’
28/11/2014 20:00Pokret-ač Studio za suvremeni ples
28/11/2014 18:00Out of Season Matija Ferlin & Ame Henderson / prikaz rada u nastajanju
23/11/2014 18:00Pokrenuti prostor Fronesis
22/11/2014 17:00Bring Your Colors Jam
22/11/2014 Masterclass by Didier Théron
21/11/2014 Masterclass by Didier Théron
20/11/2014 Masterclass by Didier Théron
19/11/2014 19:30
Na lokaciji:
DK Gavella / Frankopanska 8-10, Zagreb

14 - Cie. Didier Théron
19.11.2014. u 19:30 sati
15/11/2014 20:00Cocktails Thierry Smits/ Compagnie Thor (BE)  
15/11/2014 17:30Radionica „Nova dimenzija“  Adel Said 
15/11/2014 12:00Masterclass "Partnering" / besplatna radionica /
14/11/2014 20:00Cocktails Thierry Smits/ Compagnie Thor (BE)
13/11/2014 20:00Cocktails Thierry Smits/ Compagnie Thor (BE)
12/11/2014 11:00Masterclass by Thierry Smits
11/11/2014 11:00Masterclass by Thierry Smits
10/11/2014 11:00Masterclass by Thierry Smits
9/11/2014 14:00House Dance Weekend Workshop
9/11/2014 11:00Radionica plesne integracije IMRC kolektiva
8/11/2014 9.MODNI ORMAR & Diego Dalla Palma
7/11/2014 9.MODNI ORMAR & Diego Dalla Palma
6/11/2014 9.MODNI ORMAR & Diego Dalla Palma
31/10/2014 20:00Pokrenuti prostor Fronesis
30/10/2014 20:00Pokrenuti prostor Fronesis premijera
25/10/2014 11:00Radionica: Razvojni pokret u plesu i svakodnevnom životu
Na lokaciji: Dom HDLU / Trg žrtava fašizma 16, Zagreb

VARIJACIJE O OSJETNOM Marjana Krajač

18.10.2014. u 14 sati - premijera
19.10.2014. u 14 sati
20.10.2014. u 14 sati
21.10.2014. u 14 sati
22.10.2014. u 14 sati
18/10/2014 20:00 „ANATOMIJA VOLJE” - susret s Wilhelmom Furtwänglerom Miloš Sofrenović
17/10/2014 21:00Soulsqueezing Tian Rotteveel/ Sounded bodies festival /
17/10/2014 20:00Inging Jeanine Durning / Sounded bodies festival /
16/10/2014 22:00Happiness is a war.m gun 3 Julie Flierl / Sounded bodies festival /
16/10/2014 21:00Inging Jeanine Durning / Sounded bodies festival /
16/10/2014 20:00Happiness is a war.m gun 1 Julie Flierl / Sounded bodies festival /
11/10/2014 20:00Pokret-ač Studio za suvremeni ples
11/10/2014 17:30Radionica: Acrobatics & body balance
10/10/2014 20:00Pokret-ač Studio za suvremeni ples
5/10/2014 18:00Luna Malekova Martina Nevistić / O.N.E.
4/10/2014 20:00Luna Malekova Martina Nevistić / O.N.E.
4/10/2014 12:00Radionica plesne integracije IMRC kolektiva
4/10/2014 12:00Predstavljanje Domino plesnih rezidencija
3/10/2014 21:00Prison of decision Ema Janković & Andrea Solomun
2/10/2014 17:00Radionica: "Prison of Decision"
1/10/2014 10:00Radionica:  'Not a Self-Portrait' - Faustin Linyekula   
30/09/2014 10:00Radionica:  'Not a Self-Portrait' - Faustin Linyekula   
28/09/2014 11:00Radionica: Razvojni pokret u plesu i svakodnevnom životu
27/09/2014 11:00Radionica: Razvojni pokret u plesu i svakodnevnom životu
26/09/2014 20:00Ostix Zrinka Lukčec Kiko
25/09/2014 20:00Ostix Zrinka Lukčec Kiko premijera
21/09/2014 10:00Nedjeljna radionica za profesionalce s Pavlom Heidlerom
20/09/2014 20:00Neodgovorne Martina Tomić i Lena Kramarić
19/09/2014 20:00Neodgovorne Martina Tomić i Lena Kramarić
14/09/2014 10:00Nedjeljna radionica za profesionalce s Pavlom Heidlerom
14/09/2014 ZagrebOpenArt Festival
13/09/2014 20:00TI Aleksandra Mišić i Ognjen Vučinić
13/09/2014 Dan otvorenih vrata Zagrebačkog plesnog centra
13/09/2014 ZagrebOpenArt Festival
12/09/2014 20:00TI Aleksandra Mišić i Ognjen Vučinić
12/09/2014 ZagrebOpenArt Festival
7/09/2014 10:00Nedjeljna radionica za profesionalce s Pavlom Heidlerom
5/09/2014 21:00Prison of decision Ema Janković i Andrea Solomun
19/07/2014 13:00Migrant Bodies - Sharing - javni prikaz rada i razgovor s umjetnicima
18/07/2014 15:00Vrata Europe predavanje Drage Župarića-Iljića / Migrant Bodies projekt /
17/07/2014 20:00As The Dark Wave Swells Ina Sladić pretpremijera
16/07/2014 17:00Intenzivna ljetna radionica suvremenog plesa
15/07/2014 17:00Intenzivna ljetna radionica suvremenog plesa
14/07/2014 17:00Intenzivna ljetna radionica suvremenog plesa
13/07/2014 17:00Intenzivna ljetna radionica suvremenog plesa
12/07/2014 17:00Intenzivna ljetna radionica suvremenog plesa
5/07/2014 21:00Produkcija plesnih tečajeva Zagrebačkog plesnog centra
5/07/2014 19:00Produkcija plesnih tečajeva Zagrebačkog plesnog centra
1/07/2014 20:00Pledging foot ili obećavajuće stopalo  Eléonore Valère Lachky
30/06/2014 20:00Pledging foot ili obećavajuće stopalo Eléonore Valère Lachky premijera
29/06/2014 11:00Sat fizičkog kazališta - Tijelo i imaginacija pod vodstvom Žaka Valente
28/06/2014 18:00 Bring Your Colors Jam
28/06/2014 10:00Sat fizičkog kazališta - Tijelo i imaginacija pod vodstvom Žaka Valente
27/06/2014 22:00Luna Malekova Martina Nevistić O.N.E.
26/06/2014 20:00Luna Malekova Martina Nevistić O.N.E.
15/06/2014 18:00Contact impro JAM
14/06/2014 21:00COLOUR Stošija Zrinski
14/06/2014 11:00Sat fizičkog kazališta - Tijelo i imaginacija pod vodstvom Žaka Valente
13/06/2014 21:00COLOUR Stošija Zrinski premijera
13/06/2014 18:00VRIJEDNOST JE DINAMIČNI SUVIŠAK SVAKE FUNKCIJE Sonja Pregrad & Marjana Krajač / prikaz rada u nastanku /
9/06/2014 19:00Tanzträume - Jugendliche tanzen Kontakthof von Pina Bausch dokumentarni film
7/06/2014 22:00 / 31.TSP / Closing party
7/06/2014 21:30/ 31.TSP / Love-ism Mor Shani
7/06/2014 13:00/ 31.TSP / Love-ism: the politics of intimacy: projekcija filma
7/06/2014 11:00Sat fizičkog kazališta - Tijelo i imaginacija pod vodstvom Žaka Valente
7/06/2014 11:00/ 31.TSP / Love-ism: the politics of intimacy Radionica Mor Shania
7/06/2014 / 31.TSP / Koncert: Nikol, Luka i Vedran
6/06/2014 21:30/ 31.TSP / Gut Gift Francesca Foscarini
5/06/2014 21:30/ 31.TSP / Art of Movement / Dark Rain Billy Cowie
5/06/2014 18:00/ 31.TSP / Art of Movement / Dark Rain Billy Cowie
4/06/2014 21:30/ 31.TSP / WIL(L)HELM - ANATOMIJA VOLJE Miloš Sofrenović
4/06/2014 17:00/ 31.TSP / Tango workshop / besplatna radionica /
2/06/2014 21:30/ 31.TSP / Nature of Love Radioballet
2/06/2014 19:00Damen und Herren ab 65 dokumentarni film o Pini Bausch
2/06/2014 19:00/ 31.TSP / Damen und Herren ab 65 Pina Bausch - snimka predstave
1/06/2014 20:00/ 31.TSP / Prison of decision Andrea Solomun & Ema Janković
1/06/2014 18:00/ 31.TSP / Prison of decision Andrea Solomun & Ema Janković
1/06/2014 17:30/ 31.TSP / This is you? Matea Bilosnić
1/06/2014 17:00/ 31.TSP / deKODer Rina Kotur & Ivana Vratarić
1/06/2014 16:00/ 31.TSP / -110 = QUARTET of two Melita Spahić Bezjak
31/05/2014 21:30/ 31.TSP / KOREOGRAFSKA FANTAZIJA BR.1 Marjana Krajač
31/05/2014 18:00/ 31.TSP / Bring your skills - HIPHOP battle host: Anis Habibović
31/05/2014 16:00/ 31.TSP / From Body to Body // Magnolija (ili prkos) IMRC
30/05/2014 21:30/ 31.TSP / KOREOGRAFSKA FANTAZIJA BR.1 Marjana Krajač
30/05/2014 18:00/ 31.TSP / Izvođačice Tras studio - Irma Omerzo i Vilim Matula
30/05/2014 18:00/ 31.TSP / Love Will Tear Us Apart deFacto
29/05/2014 21:30/ 31.TSP / Hermafroditi duše Žak Valenta
29/05/2014 21:30/ 31.TSP / KOREOGRAFSKA FANTAZIJA BR.1 Marjana Krajač
29/05/2014 20:00/ 31.TSP / Braća Kalc - Kamo sve to vodi?
Ivana i Marko Kalc
28/05/2014 21:00Opening party:/ 31.TSP / Koncert Mind Itches
26/05/2014 19:00Cafe Müller snimka predstave Pine Bausch
25/05/2014 11:00Sat fizičkog kazališta - Tijelo i imaginacija pod vodstvom Žaka Valente
24/05/2014 11:00Sat fizičkog kazališta - Tijelo i imaginacija pod vodstvom Žaka Valente
19/05/2014 19:00Le Sacre du Printemps – Frühlingsopfer snimka predstave Pine Bausch
18/05/2014 18:00Contact impro JAM
18/05/2014 16:00Radionca akrobatike i uspostave ravnoteže
17/05/2014 20:00J A T O U T I L E / E K S B A U H A U S 1 Martina Granić & EKS BAUHAUS
17/05/2014 14:15Afro-dance radionica
17/05/2014 11:00Sat fizičkog kazališta - Tijelo i imaginacija pod vodstvom Žaka Valente
12/05/2014 19:00Pina Bausch dokumentarni film
11/05/2014 17:30Završni ispiti Škole suvremenog plesa Ane Maletić - javne izvedbe
11/05/2014 12:00Razvojni pokret u plesu i svakodnevnom životu radionica
11/05/2014 11:00Sat fizičkog kazališta - Tijelo i imaginacija pod vodstvom Žaka Valente
10/05/2014 12:00Razvojni pokret u plesu i svakodnevnom životu radionica
10/05/2014 11:00Završni ispiti Škole suvremenog plesa Ane Maletić - javne izvedbe
9/05/2014 19:00TVolution will not be televised BADco.
9/05/2014 18:00Predstavljanje zbornika “Time and (In)completion - Images and Performances of Time in Late Capitalism” Govore Sergej Pristaš, Katrin Harrasser i Tomislav Medak (BADco)
4/05/2014 17:00Nabildavanje radionica Ive Višak
3/05/2014 17:00Nabildavanje radionica Ive Višak
29/04/2014 20:15‘No lights No Lycra’ workshop
27/04/2014 11:00Sat fizičkog kazališta - Tijelo i imaginacija pod vodstvom Žaka Valente
27/04/2014 11:00Radionica plesne integracije IMRC kolektiva
26/04/2014 20:00Đubrad prokleta! Natalija Manojlović
26/04/2014 11:00Sat fizičkog kazališta - Tijelo i imaginacija pod vodstvom Žaka Valente
26/04/2014 11:00Radionica plesne integracije IMRC kolektiva
25/04/2014 20:00Đubrad prokleta! Natalija Manojlović
16/04/2014 15:00Radionica suvremenog plesa s modernim baletnim izričajem
16/04/2014 10:00Radionica suvremenog plesa s modernim baletnim izričajem
15/04/2014 18:15‘No lights No Lycra’ workshop
15/04/2014 16:00Radionica suvremenog plesa s modernim baletnim izričajem
13/04/2014 11:00Sat fizičkog kazališta - Tijelo i imaginacija pod vodstvom Žaka Valente
13/04/2014 Audicija Step Forward
12/04/2014 Audicija Step Forward
11/04/2014 Audicija Step Forward
6/04/2014 15:00Audicija: MJ The Unique Summer Tour Croatia Selections 2014
6/04/2014 12:00Radionica: Razvojni pokret u plesu i svakodnevnom životu
6/04/2014 11:00Sat fizičkog kazališta - Tijelo i imaginacija pod vodstvom Žaka Valente promjenjeni termin!
6/04/2014 Deseti Anarhistički sajam knjiga
5/04/2014 20:00Izvođačice Irma Omerzo & Vilim Matula
5/04/2014 17:30Prezentacija IMRC kolektiva
5/04/2014 15:00Audicija: MJ The Unique Summer Tour Croatia Selections 2014
5/04/2014 12:00Radionica: Razvojni pokret u plesu i svakodnevnom životu
5/04/2014 Deseti Anarhistički sajam knjiga
4/04/2014 20:00Izvođačice Irma Omerzo & Vilim Matula
4/04/2014 Deseti Anarhistički sajam knjiga
3/04/2014 20:00Izvođačice Irma Omerzo & Vilim Matula
30/03/2014 11:00Radionica plesne integracije IMRC kolektiva
30/03/2014 11:00Sat fizičkog kazališta - Tijelo i imaginacija pod vodstvom Žaka Valente nadoknada
29/03/2014 20:00BOX (killing kuguar) Maja Drobac
29/03/2014 11:00Radionica plesne integracije IMRC kolektiva
28/03/2014 20:00BOX (killing kuguar) Maja Drobac
23/03/2014 20:00Contact impro JAM
23/03/2014 11:00Sat fizičkog kazališta - Tijelo i imaginacija pod vodstvom Žaka Valente
22/03/2014 20:00Das Gartenspiel Maja Marjančić
21/03/2014 20:00Das Gartenspiel Maja Marjančić
20/03/2014 20:00Modularne vježbe kombinirane operacije / Željka Sančanin / filmska projekcija
18/03/2014 20:00Modularne vježbe kombinirane operacije / Željka Sančanin / filmska projekcija
15/03/2014 20:00Personae José Navas
15/03/2014 11:00Sat fizičkog kazališta - Tijelo i imaginacija pod vodstvom Žaka Valente
14/03/2014 20:00Opet Roberta Roberta Milevoj
13/03/2014 20:00Opet Roberta Roberta Milevoj
12/03/2014 20:00Zajedno2 Ame Henderson & Matija Ferlin
11/03/2014 20:00Zajedno2 Ame Henderson & Matija Ferlin zagrebačka premijera
9/03/2014 12:00Radionica: Razvojni pokret u plesu i svakodnevnom životu
9/03/2014 11:00Sat fizičkog kazališta - Tijelo i imaginacija pod vodstvom Žaka Valente
8/03/2014 20:00Produkcija tečajeva i radionica Zagrebačkog plesnog centra / tečajevi za odrasle /
8/03/2014 12:00Radionica: Razvojni pokret u plesu i svakodnevnom životu
8/03/2014 12:00Produkcija tečajeva i radionica Zagrebačkog plesnog centra / tečajevi za djecu /
7/03/2014 20:00Iz dječjeg crteža Stošija Zrinski
6/03/2014 20:00Iz dječjeg crteža Stošija Zrinski
2/03/2014 17:30Afro-dance radionica
2/03/2014 17:00E=mc2 Zagrebački plesni ansambl
2/03/2014 11:00Vikend radionica Breakdancea
2/03/2014 11:00Sat fizičkog kazališta - Tijelo i imaginacija pod vodstvom Žaka Valente
1/03/2014 20:00-110 = QUARTET of two Melita Spahić Bezjak
1/03/2014 11:00Vikend radionica Breakdancea
1/03/2014 11:00Sat fizičkog kazališta - Tijelo i imaginacija pod vodstvom Žaka Valente
28/02/2014 20:00-110 = QUARTET of two Melita Spahić Bezjak
23/02/2014 18:00Contact impro JAM
23/02/2014 11:00 Radionica plesne integracije IMRC kolektiva
23/02/2014 11:00Satovi fizičkog kazališta - Tijelo i imaginacija voditelj: Žak Valenta
22/02/2014 20:00Intergalactic Andrea Božić, Robert Pravda, Julia Willms | Tilt 
22/02/2014 12:00Javni prikaz istraživačkih procesa unutar SPAZIO EU projekta
22/02/2014 11:00 Radionica plesne integracije IMRC kolektiva
22/02/2014 11:00Satovi fizičkog kazališta - Tijelo i imaginacija voditelj: Žak Valenta
21/02/2014 20:00Intergalactic Andrea Božić, Robert Pravda, Julia Willms | Tilt
21/02/2014 09:30Body work-om do improvizacije radionica Martine Nevistić
20/02/2014 09:30Body work-om do improvizacije radionica Martine Nevistić
19/02/2014 09:30Body work-om do improvizacije radionica Martine Nevistić
18/02/2014 09:30Body work-om do improvizacije radionica Martine Nevistić
17/02/2014 09:30Body work-om do improvizacije radionica Martine Nevistić
16/02/2014 20:00TVolution will not be televised BADco. //
16/02/2014 19:00TVolution will not be televised BADco. //
16/02/2014 11:00 Satovi fizičkog kazališta - Tijelo i imaginacija voditelj: Žak Valenta
15/02/2014 20:00TVolution will not be televised BADco. //
15/02/2014 19:00TVolution will not be televised BADco. //
15/02/2014 14:00Okrugli stol - razgovor s gostima i sudionicima EU Projekta SPAZIO
14/02/2014 20:00Ples u 2043. Willy Prager i Sonja Pregrad
14/02/2014 18:00Otvoreni studio za upoznavanje rada EU projekta SPAZIO
14/02/2014 The Forsythe Method radonica Elizabeth Waterhouse
13/02/2014 20:00Postprodukcijski coaching / k.o. kombinirane operacije: koreografska community platforma / Maja Drobac - Silent Killer
13/02/2014 The Forsythe Method radonica Elizabeth Waterhouse
12/02/2014 The Forsythe Method radonica Elizabeth Waterhouse
11/02/2014 The Forsythe Method radonica Elizabeth Waterhouse
10/02/2014 The Forsythe Method radonica Elizabeth Waterhouse
9/02/2014 21:00TI Aleksandra Mišić & Ognjen Vučinić
9/02/2014 18:00TI Aleksandra Mišić & Ognjen Vučinić
8/02/2014 19:00Bharatanatyam- klasični indijski ples Maja Drobac
8/02/2014 11:00Satovi fizičkog kazališta - Tijelo i imaginacija voditelj: Žak Valenta
7/02/2014 20:00I plesačice ubijaju, zar ne? Rajko Pavlić 
6/02/2014 20:00I plesačice ubijaju, zar ne? Rajko Pavlić premijera
2/02/2014 18:00In Between Tracing Reflections (for the stage) Melita Spahić Bezjak
1/02/2014 20:00Cooling Down Signs Vânia Gala
1/02/2014 20:00Contact impro JAM
1/02/2014 17:30Afro-dance radionica
30/01/2014 20:00In Between Tracing Reflections (for the stage) Melita Spahić Bezjak
26/01/2014 17:30Afro-dance radionica
26/01/2014 11:00Satovi fizičkog kazališta - Tijelo i imaginacija voditelj: Žak Valenta
25/01/2014 20:00Silent Killer: Za Uvijek / Moje ime je Nisha Maja Drobac
25/01/2014 11:00Satovi fizičkog kazališta - Tijelo i imaginacija voditelj: Žak Valenta
24/01/2014 20:00Silent Killer: Za Uvijek / Moje ime je Nisha Maja Drobac
23/01/2014 19:00Prezentacija koreografskog kolektiva Hunting Lodge
19/01/2014 12:00Radionica: Razvojni pokret u plesu i svakodnevnom životu
18/01/2014 21:00Undertone Sidney Leoni (BE)
18/01/2014 21:00Undertone Sidney Leoni (BE)
18/01/2014 12:00Radionica: Razvojni pokret u plesu i svakodnevnom životu
18/01/2014 11:00Satovi fizičkog kazališta - Tijelo i imaginacija voditelj: Žak Valenta
17/01/2014 21:00Undertone k: Sidney Leoni (BE) / ekscena
17/01/2014 19:00Undertone k: Sidney Leoni (BE) / ekscena premijera
12/01/2014 11:00Satovi fizičkog kazališta - Tijelo i imaginacija voditelj: Žak Valenta
11/01/2014 12:00Volim fiziku Zagrebački plesni ansambl
10/01/2014 19:00Volim fiziku Zagrebački plesni ansambl
20/12/2014 21:00Produkcija plesnih tečajeva Zagrebačkog plesnog centra / prezentacija tečajeva za odrasle
20/12/2014 19:00Produkcija plesnih tečajeva Zagrebačkog plesnog centra / prezentacija tečajeva za odrasle
20/12/2014 12:00Produkcija plesnih tečajeva Zagrebačkog plesnog centra / prezentacija tečajeva za djecu
18/12/2014 21:00Prison of decision Ema Janković i Andrea Solomun
13/12/2014 18:00O usamljenosti i ljudima Irena Mikec prikaz rada u nastajanju
11/12/2014 20:00IPERSPAZIO Camilla Monga
9/12/2014 20:00Tri desetljeća opkoljene ljubavi Thomas Lebrun Queer Zagreb Sezona
7/12/2014 20:00Sola Renata Carola Gatica & Zrinka Lukčec Kiko
6/12/2014 17:00New Kids Rock the Block
6/12/2014 11:00Radionica plesne integracije IMRC kolektiva
5/12/2014 20:00Dodjela 8. Godišnje nagrade UPUH-a
4/12/2014 20:00Sola Renata Carola Gatica & Zrinka Lukčec Kiko premijera
30/11/2014 10:00Radionica s Julyenom Hamiltonom: ‘Stvaranje plesova - poetsko bogatstvo’
29/11/2014 20:00Pokret-ač Studio za suvremeni ples
29/11/2014 10:00Radionica s Julyenom Hamiltonom: ‘Stvaranje plesova - poetsko bogatstvo’
28/11/2014 20:00Pokret-ač Studio za suvremeni ples
28/11/2014 18:00Out of Season Matija Ferlin & Ame Henderson / prikaz rada u nastajanju
23/11/2014 18:00Pokrenuti prostor Fronesis
22/11/2014 17:00Bring Your Colors Jam
22/11/2014 Masterclass by Didier Théron
21/11/2014 Masterclass by Didier Théron
20/11/2014 Masterclass by Didier Théron
19/11/2014 19:30
Na lokaciji:
DK Gavella / Frankopanska 8-10, Zagreb

14 - Cie. Didier Théron
19.11.2014. u 19:30 sati
15/11/2014 20:00Cocktails Thierry Smits/ Compagnie Thor (BE)  
15/11/2014 17:30Radionica „Nova dimenzija“  Adel Said 
15/11/2014 12:00Masterclass "Partnering" / besplatna radionica /
14/11/2014 20:00Cocktails Thierry Smits/ Compagnie Thor (BE)
13/11/2014 20:00Cocktails Thierry Smits/ Compagnie Thor (BE)
12/11/2014 11:00Masterclass by Thierry Smits
11/11/2014 11:00Masterclass by Thierry Smits
10/11/2014 11:00Masterclass by Thierry Smits
9/11/2014 14:00House Dance Weekend Workshop
9/11/2014 11:00Radionica plesne integracije IMRC kolektiva
8/11/2014 9.MODNI ORMAR & Diego Dalla Palma
7/11/2014 9.MODNI ORMAR & Diego Dalla Palma
6/11/2014 9.MODNI ORMAR & Diego Dalla Palma
31/10/2014 20:00Pokrenuti prostor Fronesis
30/10/2014 20:00Pokrenuti prostor Fronesis premijera
25/10/2014 11:00Radionica: Razvojni pokret u plesu i svakodnevnom životu
Na lokaciji: Dom HDLU / Trg žrtava fašizma 16, Zagreb

VARIJACIJE O OSJETNOM Marjana Krajač

18.10.2014. u 14 sati - premijera
19.10.2014. u 14 sati
20.10.2014. u 14 sati
21.10.2014. u 14 sati
22.10.2014. u 14 sati
18/10/2014 20:00 „ANATOMIJA VOLJE” - susret s Wilhelmom Furtwänglerom Miloš Sofrenović
17/10/2014 21:00Soulsqueezing Tian Rotteveel/ Sounded bodies festival /
17/10/2014 20:00Inging Jeanine Durning / Sounded bodies festival /
16/10/2014 22:00Happiness is a war.m gun 3 Julie Flierl / Sounded bodies festival /
16/10/2014 21:00Inging Jeanine Durning / Sounded bodies festival /
16/10/2014 20:00Happiness is a war.m gun 1 Julie Flierl / Sounded bodies festival /
11/10/2014 20:00Pokret-ač Studio za suvremeni ples
11/10/2014 17:30Radionica: Acrobatics & body balance
10/10/2014 20:00Pokret-ač Studio za suvremeni ples
5/10/2014 18:00Luna Malekova Martina Nevistić / O.N.E.
4/10/2014 20:00Luna Malekova Martina Nevistić / O.N.E.
4/10/2014 12:00Radionica plesne integracije IMRC kolektiva
4/10/2014 12:00Predstavljanje Domino plesnih rezidencija
3/10/2014 21:00Prison of decision Ema Janković & Andrea Solomun
2/10/2014 17:00Radionica: "Prison of Decision"
1/10/2014 10:00Radionica:  'Not a Self-Portrait' - Faustin Linyekula   
30/09/2014 10:00Radionica:  'Not a Self-Portrait' - Faustin Linyekula   
28/09/2014 11:00Radionica: Razvojni pokret u plesu i svakodnevnom životu
27/09/2014 11:00Radionica: Razvojni pokret u plesu i svakodnevnom životu
26/09/2014 20:00Ostix Zrinka Lukčec Kiko
25/09/2014 20:00Ostix Zrinka Lukčec Kiko premijera
21/09/2014 10:00Nedjeljna radionica za profesionalce s Pavlom Heidlerom
20/09/2014 20:00Neodgovorne Martina Tomić i Lena Kramarić
19/09/2014 20:00Neodgovorne Martina Tomić i Lena Kramarić
14/09/2014 10:00Nedjeljna radionica za profesionalce s Pavlom Heidlerom
14/09/2014 ZagrebOpenArt Festival
13/09/2014 20:00TI Aleksandra Mišić i Ognjen Vučinić
13/09/2014 Dan otvorenih vrata Zagrebačkog plesnog centra
13/09/2014 ZagrebOpenArt Festival
12/09/2014 20:00TI Aleksandra Mišić i Ognjen Vučinić
12/09/2014 ZagrebOpenArt Festival
7/09/2014 10:00Nedjeljna radionica za profesionalce s Pavlom Heidlerom
5/09/2014 21:00Prison of decision Ema Janković i Andrea Solomun
19/07/2014 13:00Migrant Bodies - Sharing - javni prikaz rada i razgovor s umjetnicima
18/07/2014 15:00Vrata Europe predavanje Drage Župarića-Iljića / Migrant Bodies projekt /
17/07/2014 20:00As The Dark Wave Swells Ina Sladić pretpremijera
16/07/2014 17:00Intenzivna ljetna radionica suvremenog plesa
15/07/2014 17:00Intenzivna ljetna radionica suvremenog plesa
14/07/2014 17:00Intenzivna ljetna radionica suvremenog plesa
13/07/2014 17:00Intenzivna ljetna radionica suvremenog plesa
12/07/2014 17:00Intenzivna ljetna radionica suvremenog plesa
5/07/2014 21:00Produkcija plesnih tečajeva Zagrebačkog plesnog centra
5/07/2014 19:00Produkcija plesnih tečajeva Zagrebačkog plesnog centra
1/07/2014 20:00Pledging foot ili obećavajuće stopalo  Eléonore Valère Lachky
30/06/2014 20:00Pledging foot ili obećavajuće stopalo Eléonore Valère Lachky premijera
29/06/2014 11:00Sat fizičkog kazališta - Tijelo i imaginacija pod vodstvom Žaka Valente
28/06/2014 18:00 Bring Your Colors Jam
28/06/2014 10:00Sat fizičkog kazališta - Tijelo i imaginacija pod vodstvom Žaka Valente
27/06/2014 22:00Luna Malekova Martina Nevistić O.N.E.
26/06/2014 20:00Luna Malekova Martina Nevistić O.N.E.
15/06/2014 18:00Contact impro JAM
14/06/2014 21:00COLOUR Stošija Zrinski
14/06/2014 11:00Sat fizičkog kazališta - Tijelo i imaginacija pod vodstvom Žaka Valente
13/06/2014 21:00COLOUR Stošija Zrinski premijera
13/06/2014 18:00VRIJEDNOST JE DINAMIČNI SUVIŠAK SVAKE FUNKCIJE Sonja Pregrad & Marjana Krajač / prikaz rada u nastanku /
9/06/2014 19:00Tanzträume - Jugendliche tanzen Kontakthof von Pina Bausch dokumentarni film
7/06/2014 22:00 / 31.TSP / Closing party
7/06/2014 21:30/ 31.TSP / Love-ism Mor Shani
7/06/2014 13:00/ 31.TSP / Love-ism: the politics of intimacy: projekcija filma
7/06/2014 11:00Sat fizičkog kazališta - Tijelo i imaginacija pod vodstvom Žaka Valente
7/06/2014 11:00/ 31.TSP / Love-ism: the politics of intimacy Radionica Mor Shania
7/06/2014 / 31.TSP / Koncert: Nikol, Luka i Vedran
6/06/2014 21:30/ 31.TSP / Gut Gift Francesca Foscarini
5/06/2014 21:30/ 31.TSP / Art of Movement / Dark Rain Billy Cowie
5/06/2014 18:00/ 31.TSP / Art of Movement / Dark Rain Billy Cowie
4/06/2014 21:30/ 31.TSP / WIL(L)HELM - ANATOMIJA VOLJE Miloš Sofrenović
4/06/2014 17:00/ 31.TSP / Tango workshop / besplatna radionica /
2/06/2014 21:30/ 31.TSP / Nature of Love Radioballet
2/06/2014 19:00Damen und Herren ab 65 dokumentarni film o Pini Bausch
2/06/2014 19:00/ 31.TSP / Damen und Herren ab 65 Pina Bausch - snimka predstave
1/06/2014 20:00/ 31.TSP / Prison of decision Andrea Solomun & Ema Janković
1/06/2014 18:00/ 31.TSP / Prison of decision Andrea Solomun & Ema Janković
1/06/2014 17:30/ 31.TSP / This is you? Matea Bilosnić
1/06/2014 17:00/ 31.TSP / deKODer Rina Kotur & Ivana Vratarić
1/06/2014 16:00/ 31.TSP / -110 = QUARTET of two Melita Spahić Bezjak
31/05/2014 21:30/ 31.TSP / KOREOGRAFSKA FANTAZIJA BR.1 Marjana Krajač
31/05/2014 18:00/ 31.TSP / Bring your skills - HIPHOP battle host: Anis Habibović
31/05/2014 16:00/ 31.TSP / From Body to Body // Magnolija (ili prkos) IMRC
30/05/2014 21:30/ 31.TSP / KOREOGRAFSKA FANTAZIJA BR.1 Marjana Krajač
30/05/2014 18:00/ 31.TSP / Izvođačice Tras studio - Irma Omerzo i Vilim Matula
30/05/2014 18:00/ 31.TSP / Love Will Tear Us Apart deFacto
29/05/2014 21:30/ 31.TSP / Hermafroditi duše Žak Valenta
29/05/2014 21:30/ 31.TSP / KOREOGRAFSKA FANTAZIJA BR.1 Marjana Krajač
29/05/2014 20:00/ 31.TSP / Braća Kalc - Kamo sve to vodi?
Ivana i Marko Kalc
28/05/2014 21:00Opening party:/ 31.TSP / Koncert Mind Itches
26/05/2014 19:00Cafe Müller snimka predstave Pine Bausch
25/05/2014 11:00Sat fizičkog kazališta - Tijelo i imaginacija pod vodstvom Žaka Valente
24/05/2014 11:00Sat fizičkog kazališta - Tijelo i imaginacija pod vodstvom Žaka Valente
19/05/2014 19:00Le Sacre du Printemps – Frühlingsopfer snimka predstave Pine Bausch
18/05/2014 18:00Contact impro JAM
18/05/2014 16:00Radionca akrobatike i uspostave ravnoteže
17/05/2014 20:00J A T O U T I L E / E K S B A U H A U S 1 Martina Granić & EKS BAUHAUS
17/05/2014 14:15Afro-dance radionica
17/05/2014 11:00Sat fizičkog kazališta - Tijelo i imaginacija pod vodstvom Žaka Valente
12/05/2014 19:00Pina Bausch dokumentarni film
11/05/2014 17:30Završni ispiti Škole suvremenog plesa Ane Maletić - javne izvedbe
11/05/2014 12:00Razvojni pokret u plesu i svakodnevnom životu radionica
11/05/2014 11:00Sat fizičkog kazališta - Tijelo i imaginacija pod vodstvom Žaka Valente
10/05/2014 12:00Razvojni pokret u plesu i svakodnevnom životu radionica
10/05/2014 11:00Završni ispiti Škole suvremenog plesa Ane Maletić - javne izvedbe
9/05/2014 19:00TVolution will not be televised BADco.
9/05/2014 18:00Predstavljanje zbornika “Time and (In)completion - Images and Performances of Time in Late Capitalism” Govore Sergej Pristaš, Katrin Harrasser i Tomislav Medak (BADco)
4/05/2014 17:00Nabildavanje radionica Ive Višak
3/05/2014 17:00Nabildavanje radionica Ive Višak
29/04/2014 20:15‘No lights No Lycra’ workshop
27/04/2014 11:00Sat fizičkog kazališta - Tijelo i imaginacija pod vodstvom Žaka Valente
27/04/2014 11:00Radionica plesne integracije IMRC kolektiva
26/04/2014 20:00Đubrad prokleta! Natalija Manojlović
26/04/2014 11:00Sat fizičkog kazališta - Tijelo i imaginacija pod vodstvom Žaka Valente
26/04/2014 11:00Radionica plesne integracije IMRC kolektiva
25/04/2014 20:00Đubrad prokleta! Natalija Manojlović
16/04/2014 15:00Radionica suvremenog plesa s modernim baletnim izričajem
16/04/2014 10:00Radionica suvremenog plesa s modernim baletnim izričajem
15/04/2014 18:15‘No lights No Lycra’ workshop
15/04/2014 16:00Radionica suvremenog plesa s modernim baletnim izričajem
13/04/2014 11:00Sat fizičkog kazališta - Tijelo i imaginacija pod vodstvom Žaka Valente
13/04/2014 Audicija Step Forward
12/04/2014 Audicija Step Forward
11/04/2014 Audicija Step Forward
6/04/2014 15:00Audicija: MJ The Unique Summer Tour Croatia Selections 2014
6/04/2014 12:00Radionica: Razvojni pokret u plesu i svakodnevnom životu
6/04/2014 11:00Sat fizičkog kazališta - Tijelo i imaginacija pod vodstvom Žaka Valente promjenjeni termin!
6/04/2014 Deseti Anarhistički sajam knjiga
5/04/2014 20:00Izvođačice Irma Omerzo & Vilim Matula
5/04/2014 17:30Prezentacija IMRC kolektiva
5/04/2014 15:00Audicija: MJ The Unique Summer Tour Croatia Selections 2014
5/04/2014 12:00Radionica: Razvojni pokret u plesu i svakodnevnom životu
5/04/2014 Deseti Anarhistički sajam knjiga
4/04/2014 20:00Izvođačice Irma Omerzo & Vilim Matula
4/04/2014 Deseti Anarhistički sajam knjiga
3/04/2014 20:00Izvođačice Irma Omerzo & Vilim Matula
30/03/2014 11:00Radionica plesne integracije IMRC kolektiva
30/03/2014 11:00Sat fizičkog kazališta - Tijelo i imaginacija pod vodstvom Žaka Valente nadoknada
29/03/2014 20:00BOX (killing kuguar) Maja Drobac
29/03/2014 11:00Radionica plesne integracije IMRC kolektiva
28/03/2014 20:00BOX (killing kuguar) Maja Drobac
23/03/2014 20:00Contact impro JAM
23/03/2014 11:00Sat fizičkog kazališta - Tijelo i imaginacija pod vodstvom Žaka Valente
22/03/2014 20:00Das Gartenspiel Maja Marjančić
21/03/2014 20:00Das Gartenspiel Maja Marjančić
20/03/2014 20:00Modularne vježbe kombinirane operacije / Željka Sančanin / filmska projekcija
18/03/2014 20:00Modularne vježbe kombinirane operacije / Željka Sančanin / filmska projekcija
15/03/2014 20:00Personae José Navas
15/03/2014 11:00Sat fizičkog kazališta - Tijelo i imaginacija pod vodstvom Žaka Valente
14/03/2014 20:00Opet Roberta Roberta Milevoj
13/03/2014 20:00Opet Roberta Roberta Milevoj
12/03/2014 20:00Zajedno2 Ame Henderson & Matija Ferlin
11/03/2014 20:00Zajedno2 Ame Henderson & Matija Ferlin zagrebačka premijera
9/03/2014 12:00Radionica: Razvojni pokret u plesu i svakodnevnom životu
9/03/2014 11:00Sat fizičkog kazališta - Tijelo i imaginacija pod vodstvom Žaka Valente
8/03/2014 20:00Produkcija tečajeva i radionica Zagrebačkog plesnog centra / tečajevi za odrasle /
8/03/2014 12:00Radionica: Razvojni pokret u plesu i svakodnevnom životu
8/03/2014 12:00Produkcija tečajeva i radionica Zagrebačkog plesnog centra / tečajevi za djecu /
7/03/2014 20:00Iz dječjeg crteža Stošija Zrinski
6/03/2014 20:00Iz dječjeg crteža Stošija Zrinski
2/03/2014 17:30Afro-dance radionica
2/03/2014 17:00E=mc2 Zagrebački plesni ansambl
2/03/2014 11:00Vikend radionica Breakdancea
2/03/2014 11:00Sat fizičkog kazališta - Tijelo i imaginacija pod vodstvom Žaka Valente
1/03/2014 20:00-110 = QUARTET of two Melita Spahić Bezjak
1/03/2014 11:00Vikend radionica Breakdancea
1/03/2014 11:00Sat fizičkog kazališta - Tijelo i imaginacija pod vodstvom Žaka Valente
28/02/2014 20:00-110 = QUARTET of two Melita Spahić Bezjak
23/02/2014 18:00Contact impro JAM
23/02/2014 11:00 Radionica plesne integracije IMRC kolektiva
23/02/2014 11:00Satovi fizičkog kazališta - Tijelo i imaginacija voditelj: Žak Valenta
22/02/2014 20:00Intergalactic Andrea Božić, Robert Pravda, Julia Willms | Tilt 
22/02/2014 12:00Javni prikaz istraživačkih procesa unutar SPAZIO EU projekta
22/02/2014 11:00 Radionica plesne integracije IMRC kolektiva
22/02/2014 11:00Satovi fizičkog kazališta - Tijelo i imaginacija voditelj: Žak Valenta
21/02/2014 20:00Intergalactic Andrea Božić, Robert Pravda, Julia Willms | Tilt
21/02/2014 09:30Body work-om do improvizacije radionica Martine Nevistić
20/02/2014 09:30Body work-om do improvizacije radionica Martine Nevistić
19/02/2014 09:30Body work-om do improvizacije radionica Martine Nevistić
18/02/2014 09:30Body work-om do improvizacije radionica Martine Nevistić
17/02/2014 09:30Body work-om do improvizacije radionica Martine Nevistić
16/02/2014 20:00TVolution will not be televised BADco. //
16/02/2014 19:00TVolution will not be televised BADco. //
16/02/2014 11:00 Satovi fizičkog kazališta - Tijelo i imaginacija voditelj: Žak Valenta
15/02/2014 20:00TVolution will not be televised BADco. //
15/02/2014 19:00TVolution will not be televised BADco. //
15/02/2014 14:00Okrugli stol - razgovor s gostima i sudionicima EU Projekta SPAZIO
14/02/2014 20:00Ples u 2043. Willy Prager i Sonja Pregrad
14/02/2014 18:00Otvoreni studio za upoznavanje rada EU projekta SPAZIO
14/02/2014 The Forsythe Method radonica Elizabeth Waterhouse
13/02/2014 20:00Postprodukcijski coaching / k.o. kombinirane operacije: koreografska community platforma / Maja Drobac - Silent Killer
13/02/2014 The Forsythe Method radonica Elizabeth Waterhouse
12/02/2014 The Forsythe Method radonica Elizabeth Waterhouse
11/02/2014 The Forsythe Method radonica Elizabeth Waterhouse
10/02/2014 The Forsythe Method radonica Elizabeth Waterhouse
9/02/2014 21:00TI Aleksandra Mišić & Ognjen Vučinić
9/02/2014 18:00TI Aleksandra Mišić & Ognjen Vučinić
8/02/2014 19:00Bharatanatyam- klasični indijski ples Maja Drobac
8/02/2014 11:00Satovi fizičkog kazališta - Tijelo i imaginacija voditelj: Žak Valenta
7/02/2014 20:00I plesačice ubijaju, zar ne? Rajko Pavlić 
6/02/2014 20:00I plesačice ubijaju, zar ne? Rajko Pavlić premijera
2/02/2014 18:00In Between Tracing Reflections (for the stage) Melita Spahić Bezjak
1/02/2014 20:00Cooling Down Signs Vânia Gala
1/02/2014 20:00Contact impro JAM
1/02/2014 17:30Afro-dance radionica
30/01/2014 20:00In Between Tracing Reflections (for the stage) Melita Spahić Bezjak
26/01/2014 17:30Afro-dance radionica
26/01/2014 11:00Satovi fizičkog kazališta - Tijelo i imaginacija voditelj: Žak Valenta
25/01/2014 20:00Silent Killer: Za Uvijek / Moje ime je Nisha Maja Drobac
25/01/2014 11:00Satovi fizičkog kazališta - Tijelo i imaginacija voditelj: Žak Valenta
24/01/2014 20:00Silent Killer: Za Uvijek / Moje ime je Nisha Maja Drobac
23/01/2014 19:00Prezentacija koreografskog kolektiva Hunting Lodge
19/01/2014 12:00Radionica: Razvojni pokret u plesu i svakodnevnom životu
18/01/2014 21:00Undertone Sidney Leoni (BE)
18/01/2014 21:00Undertone Sidney Leoni (BE)
18/01/2014 12:00Radionica: Razvojni pokret u plesu i svakodnevnom životu
18/01/2014 11:00Satovi fizičkog kazališta - Tijelo i imaginacija voditelj: Žak Valenta
17/01/2014 21:00Undertone k: Sidney Leoni (BE) / ekscena
17/01/2014 19:00Undertone k: Sidney Leoni (BE) / ekscena premijera
12/01/2014 11:00Satovi fizičkog kazališta - Tijelo i imaginacija voditelj: Žak Valenta
11/01/2014 12:00Volim fiziku Zagrebački plesni ansambl
10/01/2014 19:00Volim fiziku Zagrebački plesni ansambl
Godina 2013. Godina 2012. Godina 2011. Godina 2010.