Arhiva događanja: 2013

Godina 2016. Godina 2015. Godina 2014.
Godina 2013.:
22/12/2013 19:00Impro Jam
22/12/2013 18:00Merry Christmas for Naughty Kids Maša Kolar
22/12/2013 11:00Satovi fizičkog kazališta - Tijelo i imaginacija voditelj: Žak Valenta
21/12/2013 20:00Merry Christmas for Naughty Kids Maša Kolar
21/12/2013 11:00Satovi fizičkog kazališta - Tijelo i imaginacija voditelj: Žak Valenta
20/12/2013 20:00BOX (killing kuguar) Maja Drobac
19/12/2013 20:00BOX (killing kuguar) Maja Drobac
15/12/2013 11:00Satovi fizičkog kazališta - Tijelo i imaginacija voditelj: Žak Valenta
14/12/2013 22:30Koncert Barbare Morgenstern  / u okviru događanja Noć filozofije
14/12/2013 20:00TI Aleksandra Mišić i Ognjen Vučinić
13/12/2013 20:00TI Aleksandra Mišić i Ognjen Vučinić
12/12/2013 20:00TI Aleksandra Mišić i Ognjen Vučinić premijera
8/12/2013 15:00Merry Christmas for Naughty Kids Maša Kolar
8/12/2013 12:00Merry Christmas for Naughty Kids Maša Kolar premijera
7/12/2013 11:00Satovi fizičkog kazališta - Tijelo i imaginacija voditelj: Žak Valenta
7/12/2013 Unlimited Access gostovanje projekta u ZPC-u
6/12/2013 10:00Unlimited Access plesna radionica
6/12/2013 Unlimited Access gostovanje projekta u ZPC-u
5/12/2013 20:00Postprodukcijski coaching / k.o. kombinirane operacije: koreografska community platforma / Bruno Isaković
5/12/2013 10:00Unlimited Access plesna radionica
5/12/2013 Unlimited Access gostovanje projekta u ZPC-u
4/12/2013 10:00Unlimited Access plesna radionica
4/12/2013 Unlimited Access gostovanje projekta u ZPC-u
3/12/2013 18:00Prezentacija rada skupine IMRC / Međunarodni dan osoba s invaliditetom
3/12/2013 10:00Unlimited Access plesna radionica
3/12/2013 Unlimited Access gostovanje projekta u ZPC-u
2/12/2013 10:00Unlimited Access plesna radionica
2/12/2013 Unlimited Access gostovanje projekta u ZPC-u
1/12/2013 21:00Moja Giga nipošto nije lijepa (ali će je voljeti mnogi) Zrinka Lukčec Kiko
1/12/2013 19:00Random House: three Andreja Široki
30/11/2013 21:00Moja Giga nipošto nije lijepa (ali će je voljeti mnogi) Zrinka Lukčec Kiko premijera 2
30/11/2013 18:00Hermafroditi duše  Žak Valenta
29/11/2013 21:30Moja Giga nipošto nije lijepa (ali će je voljeti mnogi) Zrinka Lukčec Kiko premijera 1
29/11/2013 20:00Cheap Lecture and The Cow Piece Jonathan Burrows & Matteo Fargion
28/11/2013 20:00Random House: three Andreja Široki
24/11/2013 18:00Schroedingerova mačka Iva Višak
24/11/2013 16:00Acrobatics & Body Balance workshop
Izvedbe rezidencijalnih umjetnika ZPC-a na drugim lokacijama:
Umjetnički paviljon, Trg kralja Tomislava 22, Zagreb

21.11. 19:30KOREOGRAFSKA FANTAZIJA BR.1
Marjana Krajač / svjetska praizvedba
22.11. 19:30KOREOGRAFSKA FANTAZIJA BR.1
Marjana Krajač
23.11. 19:30KOREOGRAFSKA FANTAZIJA BR.1
Marjana Krajač
24.11. 19:30KOREOGRAFSKA FANTAZIJA BR.1
Marjana Krajač
23/11/2013 20:00Trilogija Love will tear us apart / Boys don't cry / the_beatles Petra Hrašćanec i Saša Božić / Spider EventZagrebačka premijera
23/11/2013 18:00Acrobatics & Body Balance workshop
22/11/2013 21:00This is not a hit Matej Kejžar / Spider Event
21/11/2013 20:30Black Mette Edwardsen / Spider Event
21/11/2013 19:30Aurora Meytal Blanaru / Spider Event
17/11/2013 18:00Impro Jam
16/11/2013 20:30In Reference to the Robbers Cave Robert Clark / Beyond Front@ / Noć kazališta
16/11/2013 19:00Druženje publike s umjetnicima Dance Communication Lab-a / Noć kazališta
16/11/2013 18:00Dance Communication Lab Beyond Front@   / Noć kazališta
9/11/2013 8. modni ormar - projekt Zavoda za dizajn tekstila i odjeće Tekstilno tehnološkog fakulteta u Zagrebu
8/11/2013 8. modni ormar - projekt Zavoda za dizajn tekstila i odjeće Tekstilno tehnološkog fakulteta u Zagrebu
7/11/2013 8. modni ormar - projekt Zavoda za dizajn tekstila i odjeće Tekstilno tehnološkog fakulteta u Zagrebu
4/11/2013 20:00Dodjela 7. godišnje nagrade Udruge plesnih umjetnika Hrvatske
2/11/2013 20:00Ples u 2043. Willy Prager i Sonja Pregrad
31/10/2013 20:00Ples u 2043. Willy Prager i Sonja Pregrad premijera
27/10/2013 20:00Sine Linea - večer eksperimentalne glazbe
27/10/2013 18:00IMPRO JAM
27/10/2013 15:00Afro-dance radionica
27/10/2013 11:00Radionica plesne integracije IMRC kolektiva
26/10/2013 20:00Sine Linea - večer eksperimentalne glazbe
26/10/2013 17:30Afro-dance radionica
26/10/2013 11:00Radionica plesne integracije IMRC kolektiva
20/10/2013 19:00Ephemerals Petra Zanki
19/10/2013 20:30BOX (killing kuguar) Maja Drobac
17/10/2013 20:30BOX (killing kuguar) Maja Drobac premijera
12/10/2013 20:00Do kosti Irma Omerzo
11/10/2013 20:00Do kosti Irma Omerzo
10/10/2013 20:00Do kosti Irma Omerzo
6/10/2013 10:00Miloš Sofrenović i Luis Gallo Mudarra masterclass
5/10/2013 10:00Miloš Sofrenović i Luis Gallo Mudarra masterclass
4/10/2013 11:00Miloš Sofrenović i Luis Gallo Mudarra masterclass
3/10/2013 18:15Postprodukcijski coaching / k.o. kombinirane operacije: koreografska community platforma // Sonja Pregrad - Ples u 2043
3/10/2013 11:00Miloš Sofrenović i Luis Gallo Mudarra masterclass
29/09/2013 11:00Radionica plesne integracije IMRC kolektiva
28/09/2013 19:00Postprodukcijski coaching / k.o. kombinirane operacije: koreografska community platforma // BADco. - Točka sabiranja
28/09/2013 11:00Radionica plesne integracije IMRC kolektiva
27/09/2013 20:30mp4 Zrinka Lukčec Kiko
26/09/2013 20:30mp4 Zrinka Lukčec Kiko premijera
22/09/2013 18:00IMPRO JAM
21/09/2013 20:00Zašto umjetnica/umjetnik ne može predstavljati državu-naciju  performans Sanje Iveković
21/09/2013 Sizifov Pink O.N.E. umjetnička organizacija // Perforacije
20/09/2013 22:00Alphard Mikiko Kawamura // Perforacije
20/09/2013 20:00Nečastive Bruno Isaković // Perforacije
20/09/2013 Sizifov Pink O.N.E. umjetnička organizacija // Perforacije
19/09/2013 20:00“It sleeps Behind the Sun”, he said as he wept. Pavle Heidler // Perforacije
19/09/2013 20:00Intermission Matthew Day // Perforacije
19/09/2013 Sizifov Pink O.N.E. umjetnička organizacija // Perforacije
18/09/2013 22:00Ephemerals Petra Zanki // Perforacije
18/09/2013 Sizifov Pink O.N.E. umjetnička organizacija // Perforacije
17/09/2013 20:00Ephemerals Petra Zanki premijera
17/09/2013 Sizifov Pink O.N.E. umjetnička organizacija // Perforacije
15/09/2013 20:00Hermafroditi duše Žak Valenta
14/09/2013 20:00Hermafroditi duše Žak Valenta
13/09/2013 20:00Hermafroditi duše Žak Valenta premijera
9/09/2013 19:00Kritički parkour - Razgovor na temu Ples i teatralnost
8/09/2013 18:00Das Gartenspiel Maja Marjančić
7/09/2013 20:00Hoogerman Mario G. Sáez // Erre que erre
7/09/2013 18:00Das Gartenspiel Maja Marjančić
7/09/2013 Dan otvorenih vrata ZPC-a
6/09/2013 20:00Đubrad prokleta! Natalija Manojlović
6/07/2013 19:00Produkcijski coaching: Martina Nevistić i O.N.E.- ‘Pink’ (dio cjeline radova Silver-Blue-Black-Pink)
5/07/2013 18:30 2Fik - Predavanje
2/07/2013 10:00Plesna radionica a Akram Khan Company
29/06/2013 21:30Žeđ Velimir Velev/Liberdance
28/06/2013 22:00Drums and Digging Faustin Linyekula / Studios Kabako (Eurokaz)
27/06/2013 22:00Drums and Digging Faustin Linyekula / Studios Kabako (Eurokaz)
21/06/2013 20:00Završna prezentacija plesnih tečajeva ZPC-a: produkcija tečajeva za odrasle
21/06/2013 18:00Završna prezentacija plesnih tečajeva ZPC-a: dječja produkcija
20/06/2013 21:30Trebalo bi prošetati psa Tomislav Zajec
18/06/2013 21:30Trebalo bi prošetati psa Tomislav Zajec
16/06/2013 21:30Trebalo bi prošetati psa Tomislav Zajec
16/06/2013 11:00IMRC – Integrirani kolektiv za istraživanje pokreta radionica
15/06/2013 20:00Žeđ Velimir Velev
15/06/2013 11:00IMRC – Integrirani kolektiv za istraživanje pokreta radionica
12/06/2013 19:00Postprodukcijski coaching - Antitijela / Petra Zanki
9/06/2013 16:00Radionica plesa Aakasha Odedre
8/06/2013 22:0030TSP: The Memory of Water Maša Kolar
7/06/2013 21:0030TSP: Les Corbeaux Josef Nadj
7/06/2013 12:00Predstavljanje knjige Milana Mađareva: Teatar pokreta Josefa Nadja
6/06/2013 21:0030TSP: Les Corbeaux Josef Nadj
4/06/2013 21:0030TSP: Cross & Share Julie Dossavi
3/06/2013 21:0030TSP: Cross & Share Julie Dossavi
2/06/2013 21:0030TSP: Random House: Two Andreja Široki
2/06/2013 20:0030TSP: “Behind the Sun”, he repeated, “where Everything is Everything else” Pavle Heidler
2/06/2013 18:0030TSP: Hotel Memorial Alen Čelić
2/06/2013 17:0030TSP: DANAS NISAM UMRLA TAKO LIJEPO - Osnovne životne forme – Choreoroam u dijalogu /simpozij/
2/06/2013 12:0030TSP: Prikaz produkcije 3. i 4. razreda srednje škole za suvremeni ples Ane Maletić
2/06/2013 11:0030TSP:  Radionica Julie Dossavi
1/06/2013 21:0030TSP: In Between Tracing Reflections Melita Spahić Bezjak
1/06/2013 20:0030TSP: Iz dječjeg crteža Stošija Zrinski
1/06/2013 19:0030TSP: Lost Albertina Miloš Sofrenović  / film - premijera
1/06/2013 17:0030TSP: DANAS NISAM UMRLA TAKO LIJEPO - Baletne tjelesne prakse: sjećanja /simpozij/
1/06/2013 12:0030TSP: Ništa nije krivo MASA dance co.
31/05/2013 22:0030TSP: Black O.N.E.
31/05/2013 20:0030DWF: Vrata percepcije Fronesis
31/05/2013 17:0030TSP: DANAS NISAM UMRLA TAKO LIJEPO - Davoud Zare: Authentic Tension /simpozij/
30/05/2013 21:0030TSP: PRIRUČNIK ZA PRAZNE PROSTORE - ULAZAK U PREDSTAVU Marjana Krajač
30/05/2013 17:0030TSP: DANAS NISAM UMRLA TAKO LIJEPO - Ples i smrt: etnografski osvrti /simpozij/
29/05/2013 22:0030TSP: Ima li života na sceni? BADco.
29/05/2013 17:0030TSP: DANAS NISAM UMRLA TAKO LIJEPO - There is no is without the image /simpozij/
28/05/2013 21:0030TSP: The Politics of Dancing Matjaž Farič
27/05/2013 21:0030TSP: Cooling Down Signs Vânia Gala
27/05/2013 18:0030TSP: Dance Communication Lab
26/05/2013 21:0030TSP: Cooling Down Signs Vânia Gala
19/05/2013 13:00Gyrokinesis radionica
18/05/2013 20:00Solitudes Solo Daniel Léveillé
18/05/2013 13:00Gyrokinesis radionica
17/05/2013 20:00Solitudes Solo Daniel Léveillé
12/05/2013 18:30IMPRO SESSION JAM
12/05/2013 11:00OPEN FLOOR An advanced 5 Rhythms Intensive – Mirrors level / radionica
11/05/2013 11:00OPEN FLOOR An advanced 5 Rhythms Intensive – Mirrors level / radionica
10/05/2013 11:00OPEN FLOOR An advanced 5 Rhythms Intensive – Mirrors level / radionica
10/05/2013 10:00OSJETLJIVI PLESOVI plesna sesija open day
9/05/2013 11:00OPEN FLOOR An advanced 5 Rhythms Intensive – Mirrors level / radionica
9/05/2013 09:00OSJETLJIVI PLESOVI plesna sesija
8/05/2013 09:00OSJETLJIVI PLESOVI plesna sesija
7/05/2013 09:00OSJETLJIVI PLESOVI plesna sesija
6/05/2013 09:00OSJETLJIVI PLESOVI plesna sesija
5/05/2013 18:00IMRC – prezentacija rada
4/05/2013 20:00Do Kosti Irma Omerzo
3/05/2013 20:00Do Kosti Irma Omerzo
2/05/2013 20:00Do Kosti Irma Omerzo / premijera /
29/04/2013 Proslava međunarodnog dana plesa
27/04/2013 12:00Radionca akrobatike i uspostave ravnoteže
26/04/2013 20:30ĐUBRAD PROKLETA! Natalija Manojlović
26/04/2013 16:00Radionca akrobatike i uspostave ravnoteže
21/04/2013 18:00Contact Impro Jam
20/04/2013 20:00Muž – žena – kuhinja Mirjana Preis
19/04/2013 20:00Muž – žena – kuhinja Mirjana Preis
18/04/2013 20:00Muž – žena – kuhinja Mirjana Preis
13/04/2013 20:30Iz dječjeg crteža Stošija Zrinski
12/04/2013 20:30Iz dječjeg crteža Stošija Zrinski
11/04/2013 20:30Iz dječjeg crteža Stošija Zrinski
25/03/2013 19:00E=mc2 Zagrebački plesni ansamblu / u sklopu Naj, Naj, Naj Festivala /
23/03/2013 18:00Impro Jam Session
23/03/2013 13:00PRIRUČNIK ZA PRAZNE PROSTORE - ULAZAK U PREDSTAVU Marjana Krajač
22/03/2013 10:00Školski laboratorij
16/03/2013 20:00Opet Roberta Roberta Milevoj
16/03/2013 18:00Predstavljanje projekta eks10 i novog koordinacijskog tima ekscene
15/03/2013 20:00Opet Roberta Roberta Milevoj premijera!
10/03/2013 10:00Radionica Artikulacija emocija s Leonom Lučevom
9/03/2013 10:00Radionica Artikulacija emocija s Leonom Lučevom
8/03/2013 09:00Light Design II radionica Michaela Manninga
7/03/2013 18:00Cédric Andrieux - razgovor
7/03/2013 09:00Light Design II radionica Michaela Manninga
6/03/2013 09:00Light Design II radionica Michaela Manninga
5/03/2013 09:00Light Design II radionica Michaela Manninga
2/03/2013 19:00Plesati sa… filmska projekcija /
Režija&koreografija: Irma Omerzo
1/03/2013 20:00The Memory of Water Maša Kolar
1/03/2013 19:00Plesati sa… filmska projekcija /
Režija&koreografija: Irma Omerzo
28/02/2013 20:00The Memory of Water Maša Kolar
28/02/2013 19:00Plesati sa… filmska projekcija /
Režija&koreografija: Irma Omerzo
24/02/2013 18:00Impro JAM session
23/02/2013 18:00Impro Jam
22/02/2013 09:00Viewpoints radionica Stephena Atkinsa
21/02/2013 09:00Viewpoints radionica Stephena Atkinsa
20/02/2013 09:00Viewpoints radionica Stephena Atkinsa
19/02/2013 17:30 Sharing / javni prikaz radnog procesa
19/02/2013 09:00Viewpoints radionica Stephena Atkinsa
18/02/2013 09:00Viewpoints radionica Stephena Atkinsa
16/02/2013 10:00 Simpozij - dijalog izvedbenih umjetnosti, plesa i tehnologije
15/02/2013 18:00Wayne McGregor > Going Somewhere projekcija
4/02/2013 14:00 Metodologija rada BAD Co. i programa Whatever Dance toolbox - Predavanje i prezentacija
4/02/2013 11:00 Press konferencija - projekt SPAZIO u ZPCu
3/02/2013 10:00Radionica Artikulacija EMOCIJA s Leonom Lučevom
2/02/2013 10:00Radionica Artikulacija EMOCIJA s Leonom Lučevom
31/01/2013 09:00Candoco Dance Company - radionica za plesače i za osobe s invaliditetom
29/01/2013 09:00Candoco Dance Company - radionica za plesače i za osobe s invaliditetom
26/01/2013 20:00Random House:Two Andreja Široki
25/01/2013 20:00Random House:Two Andreja Široki
20/01/2013 18:00Contact impro jam
19/01/2013 18:00Impro Jam
12/01/2013 21:00BLACK umjetnička organizacija O.N.E. / Martina Nevistić i Iva Korenčić
11/01/2013 21:00BLACK umjetnička organizacija O.N.E. / Martina Nevistić i Iva Korenčić
Godina 2012. Godina 2011. Godina 2010.