Arhiva događanja: 2011

Godina 2016. Godina 2015. Godina 2014. Godina 2013. Godina 2012.
Godina 2011.:
21/12/2011 14:00The Guerilla Dance Project audicija
7/12/2011 19:30Loveći valove TRODNEVNA RADIONICA KONTAKT IMPROVIZACIJE
6/12/2011 18:00Loveći valove TRODNEVNA RADIONICA KONTAKT IMPROVIZACIJE
5/12/2011 20:00Polaganost Filmski ponedjeljak
5/12/2011 19:30Loveći valove TRODNEVNA RADIONICA KONTAKT IMPROVIZACIJE
4/12/2011 10:00Plesno koreografska radionica 'Ograničenost kao kreativno ishodište'
3/12/2011 20:00BorderLines II k: Nensi Ukrainczyk
3/12/2011 12:00Plesno koreografska radionica 'Ograničenost kao kreativno ishodište'
2/12/2011 20:00BorderLines II k: Nensi Ukrainczyk
2/12/2011 12:00Plesno koreografska radionica 'Ograničenost kao kreativno ishodište'
1/12/2011 20:00BorderLines II k: Nensi Ukrainczyk
1/12/2011 12:00Plesno koreografska radionica 'Ograničenost kao kreativno ishodište'
28/11/2011 19:00Filmski ponedjeljak: DV8 - Dead Dreams of Monochrome men David Hinton 
27/11/2011 13:30Paces k: Petra Zanki & Britta Wirthmueller
26/11/2011 20:00Kratka fantazija o ponovnom uspostavljanju vlasništva nad tijelom k: Marjana Krajač
26/11/2011 13:30Paces k: Petra Zanki & Britta Wirthmueller
25/11/2011 20:00Plesni duet ‘Zrcalo’ k: Irena Mikec
24/11/2011 20:00Plesni duet ‘Zrcalo’ k: Irena Mikec
20/11/2011 19:00Sine Linea - multimedijalno-eksperimentalni projekt
19/11/2011 19:00Sine Linea - multimedijalno-eksperimentalni projekt (Noć Kazališta)
18/11/2011 20:00City to City Cabaret
14/11/2011 19:00Filmski ponedjeljak: ''Le Songe de Médée'' Angelin Preljoçaj
11/11/2011 20:00Divna, divna divna katastrofa
10/11/2011 20:00Divna, divna divna katastrofa
7/11/2011 19:00Filmski ponedjeljak: MC14/22 ''ceci est mon corps'' Angelin Preljoçaj
7/11/2011 16:00Choreoroam: razgovor s umjetnicima
4/11/2011 20:005. dodjela godišnje strukovne nagrade Udruge plesnih umjetnika Hrvatske
24/10/2011 21:30Nafta/Oil [Perforacije]
23/10/2011 21:30Bliss [Perforacije]
22/10/2011 Zagreb Film Festival
21/10/2011 Zagreb Film Festival
20/10/2011 Zagreb Film Festival
19/10/2011 Zagreb Film Festival
18/10/2011 Zagreb Film Festival
17/10/2011 Zagreb Film Festival
16/10/2011 18:00Break-a-Leg-Task [platforma.hr]
15/10/2011 22:00Poluinterpretacije [platforma.hr]
14/10/2011 21:00Tečaj komunikacije [platforma.hr]
14/10/2011 18:00Broadcasting - shake your booty [platforma.hr]
13/10/2011 21:00Tečaj komunikacije [platforma.hr]
13/10/2011 20:00La Ligne de Vie [platforma.hr]
8/10/2011 20:00Skok u prazno Masa Dance Company
7/10/2011 20:00Skok u prazno Masa Dance Company
6/10/2011 20:00Skok u prazno Masa Dance Company
2/10/2011 12:00Radionica fizičkog teatra Željka Jančića Zeca
1/10/2011 20:007 tišina za 7 dana Zrinka Šimičić Mihanović
1/10/2011 12:00Radionica fizičkog teatra Željka Jančića Zeca
30/09/2011 20:007 tišina za 7 dana Zrinka Šimičić Mihanović
30/09/2011 17:00Radionica fizičkog teatra Željka Jančića Zeca
29/09/2011 20:007 tišina za 7 dana Zrinka Šimičić Mihanović premijera
24/09/2011 20:00Roberta, Roberta Roberta Milevoj i Matija Debeljuh // Transformance projekcija filma
23/09/2011 20:00Roberta, Roberta Roberta Milevoj i Matija Debeljuh // Transformance projekcija filma
22/09/2011 20:00Tehnika MARMOT
20/09/2011 20:00Slučaj opozicije PleŠimedo
19/09/2011 20:00Slučaj opozicije PleŠimedo
17/09/2011 20:00Dispozitivi  izvedbe, Psychedelic  Room: Part II k.o. kombinirane operacije
16/09/2011 20:00Dispozitivi  izvedbe, Psychedelic  Room: Part II k.o. kombinirane operacije
12/09/2011 19:00Polaganost - projekcija filma
6/09/2011 09:00Seminar: Informativni dan - Program Kultura 2007 – 2013
22/07/2011 19:30Seven Thirty in Tights Ekscena
21/07/2011 19:30Seven Thirty in Tights Ekscena
3/07/2011 20:00More more more... future Austin Linyekula / Studios Kabako (Eurokaz)
2/07/2011 20:00More more more... future Austin Linyekula / Studios Kabako (Eurokaz)
30/06/2011 21:00Touch Me festival 2011 - Zlo/Upotreba energije: performans - LIGHTUNE.G Bojan Gagić & Miodrag Gladović
30/06/2011 17:00Touch Me festival 2011: simpozij
26/06/2011 20:00Dvije Priče Una Vizek
25/06/2011 20:00Dvije Priče Una Vizek
24/06/2011 20:00Dvije Priče Una Vizek
18/06/2011 20:00Tanka linija Zrinka Lukčec i Petar Cvirn
17/06/2011 20:00Tanka linija Zrinka Lukčec i Petar Cvirn
16/06/2011 20:00Tanka linija Zrinka Lukčec i Petar Cvirn
12/06/2011 18:0028.TSP: Kratka fantazija o ponovnom uspostavljanju vlasništva nad tijelom Marjana Krajač
11/06/2011 19:3028.TSP: Vjeverice uzvraćaju udarac Maja Drobac
11/06/2011 18:0028.TSP: Tehnika MARMOT
9/06/2011 22:0028.TSP: Roberta, Roberta Roberta Milivoj & Matija Debeljuh
9/06/2011 22:0028.TSP: Randevu Masa Dance Company
9/06/2011 21:0028.TSP: Bones (revisited) Jule Flierl, Sanja Tropp Fruehwald
2/06/2011 20:0028.TSP: Spin Studio za suvremeni ples
2/06/2011 19:0028.TSP: M. - SOLO ZA TRI UMA (Dijalozi s Marcelom Proustom) Miloš Sofrenović
1/06/2011 21:3028.TSP: Tao Te Ferenc Feher
1/06/2011 18:0028.TSP: Map of My Heart Škola suvremenog plesa Ane Maletić & Helen Walkley
31/05/2011 21:3028.TSP: Love will tear us apart De facto/Saša Božić
31/05/2011 18:0028.TSP: Tao Te Ferenc Feher
30/05/2011 21:3028.TSP: 4 sola W-EST_WHERE
29/05/2011 21:3028.TSP: Early Ripen Early Rot Adam Linder
28/05/2011 19:0028.TSP: Your Majesties Unicorn
27/05/2011 21:3028.TSP: Tehnika Marmot
26/05/2011 21:3028.TSP: 10min Omnibus En Knap
25/05/2011 21:3028.TSP: After Trio A Andrea Božić
24/05/2011 21:3028.TSP: Beginning (Početak) Andrea Božić
16/05/2011 19:00Filmski ponedjeljak: Dernier paysage
9/05/2011 19:00Filmski ponedjeljak: Les pieds sur scène
6/05/2011 19:00Fame Lab
3/05/2011 22:00Auto David Wampach (Queer festival)
29/04/2011 12:00300 prijatelja na Faceu   k: Tanja Ivančić
29/04/2011 Svjetski Dan Plesa
28/04/2011 20:00300 prijatelja na Faceu   k: Tanja Ivančić
22/04/2011 20:00Tanka linija  (odgođeno!) Zrinka Lukčec i Petar Cvirn
21/04/2011 20:00Tanka linija  (odgođeno!) Zrinka Lukčec i Petar Cvirn
20/04/2011 20:00 PRODUKT 1
18/04/2011 19:00Filmski ponedjeljak: Talijanski plesni film i video: Italija pleše 2
16/04/2011 20:00Lunatica - Eva Duda (Mađarska)
15/04/2011 20:00Lunatica - Eva Duda (Mađarska)
13/04/2011 22:00MBZ: Antje Velsinger & Markus Popp/Oval: wall/paper/wall
12/04/2011 22:00MBZ:Damir Bartol Indoš & Helge Hinteregger: Kriegsspiel / Game of War / Igra rata*
11/04/2011 22:00MBZ: Phoenix: Blind date/Next life
11/04/2011 19:00Filmski ponedjeljak: Hrvatski plesni film i video
9/04/2011 20:00Tehnika  k: Irma Omerzo
8/04/2011 20:00Tehnika  k: Irma Omerzo
7/04/2011 20:00Tehnika  k: Irma Omerzo
6/04/2011 19:00A Table! Kratki solo Alix Soulié
4/04/2011 19:00Filmski ponedjeljak: Talijanski plesni film i video: Italija pleše 1
4/04/2011 09:00 Žensko tijelo u govoru, svjedočenju, prenošenju iskustava - Radionica Alix Soulié
2/04/2011 20:00 Bharatanatyam - klasični indijski ples u izvedbi Maje Drobac
1/04/2011 20:00 Bharatanatyam - klasični indijski ples u izvedbi Maje Drobac
1/04/2011 09:00 Žensko tijelo u govoru, svjedočenju, prenošenju iskustava - Radionica Alix Soulié
30/03/2011 09:00 Žensko tijelo u govoru, svjedočenju, prenošenju iskustava - Radionica Alix Soulié
29/03/2011 20:00 Heroes (Yossi Berg i Oded Graf)
28/03/2011 09:00 Žensko tijelo u govoru, svjedočenju, prenošenju iskustava - Radionica Alix Soulié
21/03/2011 19:00Filmski ponedjeljak: Gesta za Tina - Milko Šparemblek
19/03/2011 20:00 "8 koraka kroz ludilo" plesno - glazbeno - pjevni događaj (Rajko Pavlić)
14/03/2011 19:00Filmski ponedjeljak: Fedra - Pierre Badel / Milko Šparemblek
7/03/2011 19:00Filmski ponedjeljak: Ljubavnici iz Teruela - Raymond Rouleau / Milko Šparemblek
28/02/2011 19:00Filmski ponedjeljak: Odile Duboc, une conversation chorégraphique - Laszlo Horvath
27/02/2011 10:00Masterclass Miloša Sofrenovića (radionica)
26/02/2011 20:00M. - SOLO ZA TRI UMA (Dijalozi s Marcelom Proustom)
26/02/2011 12:00Masterclass Miloša Sofrenovića (radionica)
25/02/2011 20:00M. - SOLO ZA TRI UMA (Dijalozi s Marcelom Proustom)
25/02/2011 12:00Masterclass Miloša Sofrenovića (radionica)
24/02/2011 20:00M. - SOLO ZA TRI UMA (Dijalozi s Marcelom Proustom)
21/02/2011 19:00Filmski ponedjeljak: Dominique Mercy danse Pina Bausch - Régis Obadia
20/02/2011 20:00Mala tragedija
19/02/2011 20:00Mala tragedija
18/02/2011 20:00Mala tragedija
14/02/2011 19:00Filmski ponedjeljak: My lunch with Anna - Alain Buffard
13/02/2011 12:00Radionica Britte Wirthmüller (radionica)
12/02/2011 20:00Vierfuesser
12/02/2011 12:00Radionica Britte Wirthmüller (radionica)
11/02/2011 20:00Vierfuesser
10/02/2011 20:00Vierfuesser
7/02/2011 19:00Filmski ponedjeljak: Saburo Teshigawara, danser l’invisible - Elisabeth Coronel
29/01/2011 20:00Catching a Big Fish
28/01/2011 20:00Catching a Big Fish
26/01/2011 20:00Humus Vertebra
25/01/2011 20:00Humus Vertebra
24/01/2011 19:00Filmski ponedjeljak: Vladimir Seljan/Vera Maletić/Krešo Golik
22/01/2011 20:00Koliko je slana tvoja tama
21/01/2011 20:00Koliko je slana tvoja tama
20/01/2011 20:00Koliko je slana tvoja tama
17/01/2011 19:00Filmski ponedjeljak: Mladen Raukar/Ana Maletić
16/01/2011 19:00Linija kontakta & IWALY
15/01/2011 20:00Vjeverice uzvraćaju udarac
14/01/2011 20:00Vjeverice uzvraćaju udarac
13/01/2011 20:00Vjeverice uzvraćaju udarac
10/01/2011 19:00Filmski ponedjeljak: Oktavijan Miletić, Milan Katić/Nenad Lhotka
7/01/2011 19:00Filmski ponedjeljak: My lunch with Anna - Alain Buffard
Godina 2010.