Arhiva događanja: 2010

Godina 2016. Godina 2015. Godina 2014. Godina 2013. Godina 2012. Godina 2011.
Godina 2010.:
21/12/2010 20:00Ništa
20/12/2010 20:00Ništa
19/12/2010 20:00Moveranje
18/12/2010 20:00Moveranje
17/12/2010 20:00Ovo (ni)je moja šuma
16/12/2010 20:00Ovo (ni)je moja šuma
15/12/2010 10:00Prezentacija: Pokret i bebe
11/12/2010 20:00Unutrašnje carstvo
11/12/2010 19:00Dispozitivi izvedbe, Tobacco & Leather
10/12/2010 20:00Unutrašnje carstvo
10/12/2010 19:00Dispozitivi izvedbe, Tobacco & Leather
9/12/2010 20:00Unutrašnje carstvo
7/12/2010 17:00Predstavljanje projekta transwarp / e-scena
6/12/2010 19:00Filmski ponedjeljak - Raimund Hoghe
5/12/2010 23:00Radionica fizičkog teatra Zeljka Jančića Zeca radionica
4/12/2010 23:00Radionica fizičkog teatra Zeljka Jančića Zeca radionica
4/12/2010 21:00In-Grave
3/12/2010 21:00In-Grave
3/12/2010 17:00Radionica fizičkog teatra Zeljka Jančića Zeca radionica
3/12/2010 10:00Ograničenost kao kreativno ishodište radionica za osobe s invaliditetom
2/12/2010 10:00Ograničenost kao kreativno ishodište radionica za osobe s invaliditetom
1/12/2010 10:00Ograničenost kao kreativno ishodište radionica za osobe s invaliditetom
30/11/2010 10:00Ograničenost kao kreativno ishodište radionica za osobe s invaliditetom
29/11/2010 19:00Filmski ponedjeljak - Sasha Waltz
29/11/2010 10:00Ograničenost kao kreativno ishodište radionica za osobe s invaliditetom
28/11/2010 12:00Festival malih plesnih formi
27/11/2010 21:30DUO TRIO
26/11/2010 21:30DUO TRIO
25/11/2010 21:30DUO TRIO
22/11/2010 19:00Filmski ponedjeljak - Susanne Linke
21/11/2010 20:00Bharatanatyam recital (klasični indijski ples)
20/11/2010 20:00Zajedno
19/11/2010 20:00Zajedno
19/11/2010 10:30Priče iz davnine
19/11/2010 09:30Priče iz davnine organizirani posjet
18/11/2010 20:00City to City Cabaret
15/11/2010 19:00Filmski ponedjeljak - Pina Bausch
14/11/2010 20:00SESSION  za jednog Stand up plesača
13/11/2010 20:00SESSION  za jednog Stand up plesača
13/11/2010 16:00Jazz dance class  radionica
11/11/2010 21:00Ricochet | Raščlamba  premijera!
11/11/2010 19:00Ricochet | Raščlamba
8/11/2010 19:00Filmski ponedjeljak - Pina Bausch
6/11/2010 20:00Ariel- Plesni solo inspiriran poezijom Sylvie Plath
6/11/2010 16:00Jazz dance class radionica
5/11/2010 20:00Ariel - Plesni solo inspiriran poezijom Sylvie Plath
4/11/2010 20:00Cantare il pane (Pjevati o kruhu) gostovanje
3/11/2010 11:00Dispozitivi izvedbe, Che Bella Voce!
2/11/2010 11:00Dispozitivi izvedbe, Che Bella Voce!